Lista Adama - Śląskia Lista Przebojów Z przyjemnością informujemy, że Śląskie Radio Top Sender nawiązało współpracę z serwisem "Top Lista Adama", który od wielu lat aktywnie zajmuje się promowaniem śląskich wydarzeń muzycznych. Efektem współpracy jest prezentowanie koncertów śląskich zespołów muzycznych na stronie Śląskie Radio Top Sender.
Adi
Andrzej Miś
Arkadia Band
B.A.R.
Baba z Chopym
Baciary
Beata Mańkowska
Bernadeta Kowalska
Blue Party
Bożena Mielnik
Brygida i Robert Łukowski
Damian Holecki
Danuta Wiśniewska
Duet Karo
Grupa Time
Grzegorz Poloczek
Grzegorz Stasiak
HaNuta
Jacek Kierok
Jacek Silski
Joanna Bartel
Kabaret Masztalscy
Kabaret Rak
Karpowicz Family
Kasia Piowczyk
Kola & Jula
Krzysztof Koniarek
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Marcin Janota
Mateusz Troll i Przyjaciele
Metrum
Michalina Starosta
Michał Loskot
Mirek Jędrowski
Paweł Siluk Steiner
Piotr Herdzina
Szlagier Maszyna
Szwarne Karlusy
Tim Fabian
Toby z Monachium
Tomek CORAL
Weronika

Strony partnerskie

Strony partnerskie współpracujące z Ślaskie Radio Top Sender, na których wyświetlane są również informacje o nadchodzących wydarzeniach koncertowych śląskich artystów muzycznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zainteresowani są prezentacja aktualnego kalendarium na własnych stronach. Napisz do nas wiadomość!

Bernadeta Kowalska

Czwartek 13 sierpnia 17:00

Bogucice


Katowice

Dzień Aktywnego Seniora-MDK.

Bożena Mielnik

Czwartek 13 sierpnia 18:00

Gliwice


Śląskie

Rejs muzyczny-Marina.

Szlagier Maszyna

Czwartek 13 sierpnia 19:00

Kędzierzyn-Koźle


Opolskie

Koncert-Dom Kultury Chemik.

Baciary

Sobota 15 sierpnia

Zakliczyn

Koncert.

Tomek CORAL

Sobota 15 sierpnia 16:00

Zamek Chałupki


Bogumińska

Tomek CORAL

Szlagier Maszyna

Sobota 15 sierpnia 21:00

Łeba

Odpust Parafialny-Park Misjonarzy Oblatów.

HaNuta

Czwartek 20 sierpnia 09:00

Świętochłowice


Śląskie

Warsztaty Muzyczne dla dzieci-Centrum Kultury Śląskiej.

HaNuta

Poniedziałek 24 sierpnia 09:00

Świętochłowice


Śląskie

Warsztaty Muzyczne dla dzieci-Centrum Kultury Śląskiej.

HaNuta

Środa 26 sierpnia 09:00

Świętochłowice


Śląskie

Warsztaty Muzyczne dla dzieci-Centrum Kultury Śląskiej.

HaNuta

Piątek 28 sierpnia 09:00

Świętochłowice


Śląskie

Warsztaty Muzyczne dla dzieci-Centrum Kultury Śląskiej.

HaNuta

Poniedziałek 31 sierpnia 09:00

Świętochłowice


Śląskie

Warsztaty Muzyczne dla dzieci-Centrum Kultury Śląskiej.

Mirek Jędrowski

Niedziela 20 września 17:00

Rogów


śląskie

I Śląskie Spotkanie Radia Bercik Silesia na Górnym Śląsku-Dom Przyjęć Pradziad.

Tomek CORAL

Niedziela 20 września 17:00

Pradziad


Rogów n Olza

Tomek CORAL-I Śląskie Spotkanie Radia Bercik Silesia na Górnym Śląsku-Dom Przyjęć Pradziad.

Andrzej Miś

Piątek 9 października 18:00

Bydgoszcz

Gala Śląskich Gwiazd-Kinoteatr Adria.

Beata Mańkowska

Piątek 9 października 18:00

Bydgoszcz

Gala Śląskich Gwiazd-Kinoteatr Adria.

Brygida i Robert Łukowski

Piątek 9 października 18:00

Bydgoszcz

Gala Śląskich Gwiazd-Kinoteatr Adria.

Adi

Piątek 9 października 18:00

Bydgoszcz

Gala Śląskich Gwiazd-Kinoteatr Adria.

Jacek Silski

Piątek 9 października 18:00

Bydgoszcz

Gala Śląskich Gwiazd-Kinoteatr Adria.

Andrzej Miś

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Arkadia Band

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Szwarne Karlusy

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Brygida i Robert Łukowski

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Tim Fabian

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Jacek Kierok

Niedziela 18 października 16:00

Rybnik


śląskie

Dzień Matki z Radiem Silesia-Teatr Ziemi Rybnickiej.

Danuta Wiśniewska

Niedziela 8 listopada 16:00

Poznań


wielkopolskie

Koncert Danuty Wiśniewskiej i jej gości znanych z radia i tv-Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Aula UM.

Beata Mańkowska

Niedziela 8 listopada 16:00

Poznań


wielkopolskie

Koncert Danuty Wiśniewskiej i jej gości znanych z radia i tv-Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Aula UM.

Jacek Kierok

Niedziela 8 listopada 16:00

Poznań


wielkopolskie

Koncert Danuty Wiśniewskiej i jej gości znanych z radia i tv-Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Aula UM.

Krzysztof Koniarek

Niedziela 8 listopada 16:00

Poznań


wielkopolskie

Koncert Danuty Wiśniewskiej i jej gości znanych z radia i tv-Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Aula UM.

Toby z Monachium

Niedziela 8 listopada 18:00

Chorzów


śląskie

Koncert.

Toby z Monachium

Wtorek 10 listopada 19:00

Zdzieszowice


opolskie

Koncert.

Toby z Monachium

Środa 11 listopada 16:00

Bydgoszcz

Koncert-Kinoteatr Adria.

Toby z Monachium

Czwartek 12 listopada 19:00

Starogard Gdański

Koncert-Kino Sokół.

B.A.R.

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Duet Karo

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Mateusz Troll i Przyjaciele

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Metrum

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Paweł Siluk Steiner

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Andrzej Miś

Sobota 14 listopada 18:00

Bydgoszcz

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem-Kinoteatr Adria.

Michał Loskot

Niedziela 15 listopada 16:00

Jastrzębie-Zdrój


śląskie

Koncert z cyklu Zagramy Jak...Za Dawnych Lat z Radiem Silesia-MOK.

Michalina Starosta

Niedziela 15 listopada 16:00

Jastrzębie-Zdrój


śląskie

Koncert z cyklu Zagramy Jak...Za Dawnych Lat z Radiem Silesia-MOK.

Bernadeta Kowalska

Niedziela 15 listopada 16:00

Jastrzębie-Zdrój


śląskie

Koncert z cyklu Zagramy Jak...Za Dawnych Lat z Radiem Silesia-MOK.

Jacek Silski

Niedziela 15 listopada 16:00

Jastrzębie-Zdrój


śląskie

Koncert z cyklu Zagramy Jak...Za Dawnych Lat z Radiem Silesia-MOK.

Toby z Monachium

Piątek 27 listopada 19:00

Kuźnia Raciborska


śląskie

Koncert-Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.

Toby z Monachium

Sobota 28 listopada 16:00

Czerwionka-Leszczyny


śląskie

Koncert-CKE.

Toby z Monachium

Niedziela 29 listopada 16:00

Nowy Bytom


Ruda Śląska

Koncert.

Kabaret Rak

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Kabaret Masztalscy

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Karpowicz Family

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Kola & Jula

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Baba z Chopym

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Grzegorz Stasiak

Sobota 2 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

Dzień Matki po Ślonsku -Dom Muzyki i Tańca.

Marcin Janota

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Joanna Bartel

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Damian Holecki

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Weronika

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Blue Party

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Grupa Time

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Kasia Piowczyk

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Piotr Herdzina

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Arkadia Band

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Grzegorz Poloczek

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Bernadeta Kowalska

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Tim Fabian

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Duet Karo

Niedziela 31 stycznia 15:00

Zabrze


śląskie

XIII Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.