Lista Adama - Śląskia Lista Przebojów Z przyjemnością informujemy, że Śląskie Radio Top Sender nawiązało współpracę z serwisem "Top Lista Adama", który od wielu lat aktywnie zajmuje się promowaniem śląskich wydarzeń muzycznych. Efektem współpracy jest prezentowanie koncertów śląskich zespołów muzycznych na stronie Śląskie Radio Top Sender.
A To My
Adi
Agnieszka Strzelczyk
Andrea Rischka
Andrzej Miś
Andy & Lucia
Arkadia Band
Arkadiusz Rembacz
Avista
B.A.R.
Baba z Chopym
Baciary
Balkan Express
Bernadeta Kowalska
Betiber
Blue Party
Bożena Mielnik
Brygida i Robert Łukowski
Claudia i Kasia Chwołka
Damian Holecki
Danuta Wiśniewska
Dariusz Niebudek
De Silvers
Duet Karo
Dynamic
ED-KA
Freje
Grupa Time
Grzegorz Poloczek
Grzegorz Stasiak
Happy Folk
Harmonic
Inga Papkala
Jacek Kierok
Jacek Silski
Jesika
Kabaret Masztalscy
Kabaret Rak
Karol Hadrych
Karpowicz Family
Kasia Piowczyk
Kola & Jula
Krzysztof Hanke
Krzysztof Koniarek
Krzysztof Procek
Krzysztof Respondek
Krzysztof Wierzchowski
Leszek Filec
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Magdalena Pal
Marcin Janota
Marian Makula
Mariusz Doroz
Mariusz Kalaga
Mateusz Troll i Przyjaciele
Metrum
Michalina Starosta
Michał Loskot
Mirek Jędrowski
Mirosław Riedel
Mona Liza
Nas Troje
New Energy
Nina Nocoń
Oxforduo
Paweł Gołecki
Paweł Siluk Steiner
Peter Feszter
Piotr Herdzina
Piotr Scholz
Roko i Colino
Sebastian Mierzwa
Sebastian Parma
Sonitus
Sławomir
Teresa Walerjańska
Tim Fabian
Toby z Monachium
Tomasz Calicki
Tomek CORAL
Weronika
Wesoła Biesiada
Wnuki To je To

Strony partnerskie

Strony partnerskie współpracujące z Ślaskie Radio Top Sender, na których wyświetlane są również informacje o nadchodzących wydarzeniach koncertowych śląskich artystów muzycznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zainteresowani są prezentacja aktualnego kalendarium na własnych stronach. Napisz do nas wiadomość!

Dariusz Niebudek

Środa 24 kwietnia 19:30

Chorzów


śląskie

Spektakl „Mąż mojej żony”-Teatr Rozrywki w Chorzowie.

Baciary

Czwartek 25 kwietnia

Zakopane

Koncert- Restauracja Watra.

Sławomir

Piątek 26 kwietnia

Szczyrk

Koncert.

Baciary

Piątek 26 kwietnia

Krzyszkowice

Koncert-Restauracja Krakowiacy i Górale.

Tomek CORAL

Piątek 26 kwietnia 16:00

Rogów

Tomek CORAL

Dariusz Niebudek

Piątek 26 kwietnia 18:00

Warszawa

Spektakl „Księżniczka Czardasza”-Teatr Palladium w Warszawie.

Krzysztof Koniarek

Sobota 27 kwietnia

Wojnicz

Koncert.

Marian Makula

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Damian Holecki

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Jacek Silski

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Mirek Jędrowski

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Grzegorz Poloczek

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Kasia Piowczyk

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Karpowicz Family

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Kola & Jula

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Brygida i Robert Łukowski

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Tomasz Calicki

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Metrum

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

De Silvers

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Sonitus

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Freje

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Harmonic

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Michalina Starosta

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Wesoła Biesiada

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Grupa Time

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Nina Nocoń

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Agnieszka Strzelczyk

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Andrzej Miś

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Roko i Colino

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Mirosław Riedel

Sobota 27 kwietnia 14:00

Wisła

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Tomek CORAL

Sobota 27 kwietnia 15:00

Dom Przyjęć Avanti


Dworcowa

Tomek CORAL

Krzysztof Koniarek

Sobota 27 kwietnia 16:40

Wisła


śląskie

11 Urodziny Telewizji TVS-Amfiteatr.

Dariusz Niebudek

Sobota 27 kwietnia 18:00

Warszawa

Spektakl „Księżniczka Czardasza”-Teatr Palladium w Warszawie.

Baciary

Sobota 27 kwietnia 19:00

Zbrosławice


tarnogórski

Koncert-Rogate Ranczo.

Sławomir

Niedziela 28 kwietnia

Krośnice

Koncert.

Arkadiusz Rembacz

Niedziela 28 kwietnia 16:00

Zabrze


śląskie

Koncert Śpiewający prezenterzy-Siedziba Radia Silesia.

Arkadia Band

Niedziela 28 kwietnia 16:00

Zabrze


śląskie

Koncert Śpiewający prezenterzy-Siedziba Radia Silesia.

Jacek Kierok

Niedziela 28 kwietnia 16:00

Zabrze


śląskie

Koncert Śpiewający prezenterzy-Siedziba Radia Silesia.

Mirek Jędrowski

Niedziela 28 kwietnia 16:00

Zabrze


śląskie

Koncert Śpiewający prezenterzy-Siedziba Radia Silesia.

Piotr Herdzina

Niedziela 28 kwietnia 16:00

Zabrze


śląskie

Koncert Śpiewający prezenterzy-Siedziba Radia Silesia.

Mirek Jędrowski

Niedziela 28 kwietnia 16:30

Chorzów


śląskie

Festyn-Parafia św.Józefa.

Weronika

Niedziela 28 kwietnia 16:30

Chorzów


śląskie

Festyn-Parafia św.Józefa.

Sebastian Mierzwa

Niedziela 28 kwietnia 16:30

Chorzów


śląskie

Festyn-Parafia św.Józefa.

Dariusz Niebudek

Niedziela 28 kwietnia 16:30

Rzeszów

Spektakl „Seks dla opornych”-AVE TEATR w Rzeszowie.

Mariusz Kalaga

Niedziela 28 kwietnia 17:00

Bartoszyce

Koncert-Dom Kultury.

Dariusz Niebudek

Poniedziałek 29 kwietnia 19:00

Chorzów


śląskie

Spektakl „Kobieta na zamówienie”-Teatr Rozrywki w Chorzowie.

Tomek CORAL

Wtorek 30 kwietnia 17:00

Radlin

Tomek CORAL

Andy & Lucia

Wtorek 30 kwietnia 20:00

Leverkusen

Koncert.

Sławomir

Środa 1 maja

Kutno

Koncert.

Piotr Herdzina

Środa 1 maja 16:00

Siemianowice Śląskie

Koncert-skwer przy SCK Jarzębina.

Sławomir

Czwartek 2 maja

Piastów

Koncert.

Sławomir

Piątek 3 maja

Żyrardów

Koncert.

Piotr Scholz

Piątek 3 maja 17:30

Nędza

Festyn Majowy.

Blue Party

Piątek 3 maja 17:30

Nędza

Festyn Majowy.

Toby z Monachium

Piątek 3 maja 17:30

Nędza

Festyn Majowy

Mariusz Kalaga

Piątek 3 maja 17:30

Nędza

Festyn Majowy.

Claudia i Kasia Chwołka

Piątek 3 maja 18:30

Siemianowice Śląskie

Majowy Festyn-skwer przy SCK Jarzębina ul.Wierzbowa 2

Leszek Filec

Piątek 3 maja 20:00

Pstrążna


śląskie

Festyn-OSP.

Brygida i Robert Łukowski

Piątek 3 maja 20:00

Siemianowice Śląskie

Majowy Festyn-skwer przy SCK Jarzębina ul.Wierzbowa 2

Sławomir

Sobota 4 maja

Rypin

Koncert.

Claudia i Kasia Chwołka

Sobota 4 maja

Stronie Śląskie

Koncert.

Paweł Siluk Steiner

Sobota 4 maja 14:00

Brenna


śląskie

Majówka Śląska-Centrum-Park Turystyki.

Duet Karo

Sobota 4 maja 16:00

Brenna


śląskie

Majówka Śląska-Centrum-Park Turystyki.

Paweł Gołecki

Sobota 4 maja 17:00

Siemianowice Śląskie

Koncert z okazji dnia hutnika-SCK Park Tradycji.

Bernadeta Kowalska

Sobota 4 maja 17:00

Kośmidry


śląskie

Koncert.

Krzysztof Koniarek

Sobota 4 maja 18:00

Brenna


śląskie

Majówka Śląska-Centrum-Park Turystyki.

Sławomir

Niedziela 5 maja

Jarosław

Koncert.

Paweł Gołecki

Niedziela 5 maja

Niedźwiedź

Koncert.

Jacek Kierok

Niedziela 5 maja 17:00

Lubecko


śląskie

III Ogólnopolski Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami.

Bernadeta Kowalska

Niedziela 5 maja 17:00

Głogówek

Koncert-MGOK.

Krzysztof Wierzchowski

Niedziela 5 maja 17:00

Głogówek

Koncert-MGOK.

Adi

Niedziela 5 maja 19:00

Wodzisław Śląski

Biesiada-Klub Albatros.

Paweł Siluk Steiner

Niedziela 5 maja 19:00

Wodzisław Śląski

Biesiada-Klub Albatros.

Blue Party

Piątek 10 maja 18:00

Bieruń


śląskie

Majówka ze Zgraną Paką & Radiem Silesia -Dom Kultury Gama.

Sebastian Parma

Piątek 10 maja 18:00

Bieruń


śląskie

Majówka ze Zgraną Paką & Radiem Silesia -Dom Kultury Gama.

Tomek CORAL

Sobota 11 maja

Wodzisław Śląski

Tomek CORAL

Tomek CORAL

Sobota 11 maja 09:00

Pietrowice Wielkie

Tomek CORAL

Damian Holecki

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Andrzej Miś

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Arkadia Band

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Bernadeta Kowalska

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Weronika

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Betiber

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Tim Fabian

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Krzysztof Procek

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Koncert Kuzyn Mix-Dom Muzyki i Tańca.

ED-KA

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Sebastian Mierzwa

Sobota 11 maja 15:00

Zabrze


śląskie

Śląska Gala Biesiadna-Dom Muzyki i Tańca.

Leszek Filec

Sobota 11 maja 15:30

Pietrowice Wielkie

Wielka Biesiada Pietrowicka-Eko-Wystawa.

Kola & Jula

Sobota 11 maja 15:30

Pietrowice Wielkie

Wielka Biesiada Pietrowicka-Eko-Wystawa.

New Energy

Sobota 11 maja 15:30

Pietrowice Wielkie

Wielka Biesiada Pietrowicka-Eko-Wystawa.

B.A.R.

Sobota 11 maja 15:30

Pietrowice Wielkie

Wielka Biesiada Pietrowicka-Eko-Wystawa.

Toby z Monachium

Sobota 11 maja 15:30

Pietrowice Wielkie

Wielka Biesiada Pietrowicka-Eko-Wystawa.

Bożena Mielnik

Sobota 11 maja 16:00

Grudynia Wielka

Święto Kwitnącej Jabłoni.

Mirosław Riedel

Niedziela 12 maja

Warszawa

Spektakl "Zaflis, czyli Flis od kulis"-Warszawska Opera Kameralna.

Tomek CORAL

Niedziela 12 maja 14:00

Pietrowice Wielkie

Tomek CORAL

Avista

Niedziela 12 maja 15:00

Piekary Śląskie

Disco Polo z Radiem Piekary-Kopiec Wyzwolenia.

Karol Hadrych

Niedziela 12 maja 15:00

Piekary Śląskie

Disco Polo z Radiem Piekary-Kopiec Wyzwolenia.

Dynamic

Niedziela 12 maja 15:00

Piekary Śląskie

Disco Polo z Radiem Piekary-Kopiec Wyzwolenia.

A To My

Niedziela 12 maja 15:00

Piekary Śląskie

Disco Polo z Radiem Piekary-Kopiec Wyzwolenia.

Mariusz Doroz

Niedziela 12 maja 15:00

Piekary Śląskie

Disco Polo z Radiem Piekary-Kopiec Wyzwolenia.