• duży wybór rozgłośni
  • dokładne statystyki
  • przyjazna nawigacja
  • nowi znajomi
  • wieczny zasięg
Śląskie Radia

Współcześnie radia internetowe to szczególne media, które są w stanie dotrzeć do każdego i wszędzie. Gdziekolwiek się znajdziesz, jeżeli tylko będziesz mieć dostęp do Internetu, tam zawsze czeka na Ciebie muzyczny kawałek Śląska.

czytaj więcej...

Baba z Chopym - Glorija, Glorija
 
Komentarze
Radio Piekary
KOCHAM MARCINA S.!!!!!!!!
FANKA
16.11.2018
Radio Bercik Silesia
Tak bardzo byśmy chcieli, by każdy był szczęśliwy.
Oddając komuś serce i to jest gest właściwy.
Każdy szary dzień zamienić w złote słońce,
by nadać życiu sens pragnienie to gorące.
Serce jedno tylko mieć, serce swoje dla każdego,
by bić miało zawsze chęć lecz nie dla siebie samego.
Serce dla człowieka jest tym czym słońce dla świata W tym cytacie jest coś dla Ciebie pamiętasz, pozdrawiasz, życzysz, nie patrząc czy w zamian coś otrzymujesz,
dlatego sercem za to Ci dziękuję. … Pięknego dnia życzę , pozdrawiam Wszystkich bercików i co słuchają radyjka bercik ..
Helena
16.11.2018
Radio Bercik Silesia
Drogi Solenizancie Kapellmaistrze Ludwiczku !
W Uroczystym dniu Twoich 60 Urodzin przesyłamy szczere i serdeczne życzeniam, długich lat Życia, przepełnionych Zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, wewnętrznego spokoju, iskierek radości w oczach i sercu oraz ludzkiej Życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w Życiu. Niech smutek zniknie w górskim potoku, by radość kwitła, jak róża co roku. By na Twej Twarzy promyczek słońca,
nigdy nie zniknął i trwał do końca. By najpiękniejsze chwile w Twoim Życiu trwały wiecznie. Bądź zawsze Odważny -- by iść do przodu, Silny -- by Zwyciężać wszystkie przeszkody, Mądry -- by poradzić sobie z głupotą tego świata, Zdrowy -- by nie ustawać w biegu, Konsekwentny -- by dojść do celu, Zakochany -- by łatwiej było znosić Życie.
Tego Tobie życzy z okazji 60-tych Urodzin -- Dorota z Halemby i Kasia z Andrzejem z Zabrza.
Dorota z Halemby i Kasia z Andrzejem z Zabrza [16.11.2018]
16.11.2018
Radio Bercik Silesia
Ludwik, Happy Birthday wishes you. Julia & Anthony
Julia & Anthony London
16.11.2018
Radio Bercik Silesia
Wszystkiego najlepszego Ludwiku z okazji Twoich Urodzin życzę wraz z Kasandra & Mamą Beatą i Braćmi Gabrielem & Jakubem. Pozdrawiamy i miej przyjemny dzień.
Mateusz & Kasandra Londyn
16.11.2018
Slonskie Radio Hitmix
Pozdrowienia dla całej redakcji żeby grało wiecznie
tosiek + halinka
15.11.2018
Śląskie Radio
WITAMY SLONSKIE RADIO,, JORGUSZA,,I,,GAJA Z POMOCZNIKIEM,,ORAZ PREZENTEROW,.,,I,, REDAKCJA,,KTORZY SIE POPISUJA,. BARDZO WESOLO PROWADCZIE DALEJ TAK JAK DO,,CZASZU ,,A, MY WASZ BEDZIEMY MILE SLUCHACZ,,POZOSTANCZIE WSZYSCZY ZDROWI,
MARIA ROMAN MELLENDORF
15.11.2018
Radio Silesia
dobro ta porka tu i tam ,fajnie tu
franz
14.11.2018
Radio Śląsk®
ja chopy, co sam piszecie, to nic niy sztimuje, piszecie (tyz) z rajchu co widac po tzw. czcionkach, ja audycje som smutne, prezenterzy richtig "prezentujom" ino co, bo tego nie wiem. Czy ta stronka, jak piszecie na swojej stronie, jest klamliwa? Proponuje sie wypisac z tej stronki i macie wszystkie zlosliwosci i komentarze z glowy ;-)
Hanys (tyz)
14.11.2018
Wesołe Slonzoki
Pozdrawiam frelki ze Stolarzowic Regina Soballa oraz Marysia Wróbel
sabina koszyk
13.11.2018