• duży wybór rozgłośni
  • dokładne statystyki
  • przyjazna nawigacja
  • nowi znajomi
  • wieczny zasięg
Śląskie Radia

Współcześnie radia internetowe to szczególne media, które są w stanie dotrzeć do każdego i wszędzie. Gdziekolwiek się znajdziesz, jeżeli tylko będziesz mieć dostęp do Internetu, tam zawsze czeka na Ciebie muzyczny kawałek Śląska.

czytaj więcej...

M.Szołtysek i Wesołe Trio - Miej Dobre Serce
 
Komentarze
Radio Sekret
inastepny moj głosna super radio
juliet
16.10.2019
Radio Sekret
slicznie gracie ,całuski
juliet
16.10.2019
Radio Sekret
Nie ma jak R_Sekret, tu są najlepsi prezenterzy i prezenterki i słuchacze sekrecika. Aż miło się słucha. A teraz wszystkich pozdrawiam. ????????????????
Sekret5
16.10.2019
Radio Cyganeczka
Miłego wieczoru dla Mirki i Małgosi z Biberach
Małgosia z Piekar słm
15.10.2019
Radio Bercik Silesia
Witam i tez pozdrawiam Anrzeja Wojtowicza ze Zdzieszowic--tak to prawda ze bylam prezenterka na Wesolym Hanysie--ale prosze pisz pozdrowionka nie na zielonej stronce tylko na glownej stronce --tam sa pozdrowienia --bo na zielonej stronce -ja jej w trakcie audycji nie otwieram --jeszcze raz pozdrawiam
CELINA
15.10.2019
Radio Bercik Silesia
Witam wspaniałe radio wszystkie prezenterki i prezenterów z ich rodzinami,Wszystkich radiosluchaczy,szczególnie chciałem pozdrowić Ciebie Celinko i Twoją rodzinkę jeśli się nie mylę to byłaś prezenterką w Wesołym Hanysie i jeśli to prawda to się już znamy.Pozdrawiam że słonecznych Zdzieszowic,a piosenkę wybierz sama.
Andrzej Wojtowicz/Andrzej 4870
15.10.2019
Radio Sekret
Najlepsze radio w sieci i jakie znam zapraszam do miłej zabawy pozdrawiam ????
Arleta1
14.10.2019
Radio Bercik Silesia
Serdeczne pozdrowienia dla Prezentera Ludwika. Miło nam było po raz pierwszy w Sobotę wysłuchać wraz z Przyjaciółmi super Audycji, był to naprawdę super rejs. Prowadzenie, ciepłe słowa przekazywane do słuchaczy, naprawdę jesteśmy z Żoną pod wrażeniem.
Danuta & Piotr z London
13.10.2019
Radio Silesia
cekom na duet ,
pozdrowiom
mirka
13.10.2019
Slonskie Radio Hitmix
Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin radia Hitmix dla szefa Sapera i całej redakcji radia, dziękujemy za wszystkie piękne chwile z wami spędzone, za muzyczne upominki, życzymy dalej wszystkim zdrowia no i kolejnych pięknych wspólnych lat, by radio trwało i grało jak najdłużej.
K i G z Zabrza
13.10.2019