• 14
  Słuchacze (sloty)
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 175
  Głosów dla
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 1064
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2123
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Muzyka Dwóch Serc

Autoplay
Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinAmp lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie .

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Danek z Grodziska Wielkopolskiego [10.08.2019]
Pozdrawiam Cię. Jestem chory na raka i już nie pożyję za długo. Słucham Waszego radyjka, bo daje mi to nadzieje.
Jorg [07.08.2019]
Do wszystkich sluchoczy zasylum pozdrowiynja jo zech jest teroz w trasie jada do austri sie rozladowac no i chyba potym juz do halupy byda wracol trzymejcie sie jorg buchowski
Ignac [06.08.2019]
Kruszynka dziekuje kocham cie
kruszynka [31.07.2019]
życzę miłego dnia i pozdrawiam wszystkich i mojego narzeczonego Michała i chce powiedzieć że go kocham!
kruszynka [30.07.2019]
życze miłego wieczorku i chciałam pozdrowić mojego narzeczonego i powiedzieć mu że go kocham!
Maja [29.07.2019]
Do poprzedniego wpisu dodam jeszcze , że Dyrektor Techniczny bardzo się stara i staje na wysokości zadania. Pozdrawiam
Maja [29.07.2019]
Bardzo dobre radyjko i muzyka. Mili Prezenterzy. Pozdrawiam
Maja i Gucio [26.07.2019]
Bardzo dobry jest ten " bigosik muzyczny". Pieści nasze podniebienie muzyczne.
Delektujemy się nim z prawdziwą przyjemnością.
Prosimy o więcej .
NIKT [24.07.2019]
Administratorze sieci, bardzo dziękuję , za szybką reakcję i usunięcie złośliwego wpisu Słuchaczki z 16.07.2019r.
Na złośliwości należy szybko reagować, gdyż niczemu dobremu nie służą.
A na zazdrość nic nie poradzimy. W życiu jest tak , że mamy to co chcemy, albo to na co sobie zasłużyliśmy.
NIKT [23.07.2019]
Do wpisu Słuchaczki z 16.07.19r .
W złości i zazdrości, ślepy zaczyna widzieć , a głuchy słyszeć.
Mniej złośliwości, a więcej życzliwości z pewnością przyniesie więcej radości słuchaczom.
słuchaczka 2 [20.06.2019]
Muzyka bardzo dobra, do słuchania o każdej porze dnia i nocy. Dla każdego coś dobrego. Zamawiane utwory emitowane bez zamienników.
Ja jestem zadowolona, a czym podpadł Ci Jasiek z Kr.?
Sluchacz [20.06.2019]
Jak miło słuchać prezenterki Bozenki o tak przemiłym głosie a i muzykę gra taka do ucha.Szkoda tylko że gra tak rzadko.Pozdrawiam prezenterkę i tam graj nam dalej
słuchaczka [17.06.2019]
pozdrówka zostawiam, autopilot gra piekną muze, Jaśka z Kr audycje monotematyczne
Magda [30.05.2019]
Muza piekna na pilocie grajcie tak dalej i nie zmieniajcie .
Ryniu Jastków [28.05.2019]
Super szlagiery. Pozdrawiam sąsiadów p.zosie Łukasza swirszcz Ryszard Jastków
Jagódka [05.05.2019]
Pozdrawiam Ekipę Radia Muzyka Dwóch Serc. Gwarantujecie dobrą zabawę i atmosferę na audycjach. Dużo dobrej, różnorodnej muzyki-
dla każdego coś dobrego.
Pozdrawiam.
Sluchaczka [03.05.2019]
Witam wesołe radio :)
Sluchaczka [02.05.2019]
Pozdrowka zostawiam:)
Maja /Kraków/ [02.05.2019]
Witam,
Pozdrawiam całą ekipę RMDS.
Podzielam zdanie Misi 54. To widać,słychać i czuć,że Szefowa Rozalka starannie dobiera Prezenterów, a Prezenterzy repertuar miły do słuchania. Wprowadzają innowacje aktywizujące słuchaczy,odświeżające pamięć, czyniąc audycje ciekawymi i zabawnymi. Czego ucho nie dosłyszy , serce dośpiewa.
Super
Misia 54 (Jola z okolic Warszawy ) [29.04.2019]
Witam,
Pozdrawiam Bardzo Serdecznie Całą Ekipę Radyjka Muzyka Dwóch Serc .Dziękuję Rozalce ,że stworzyła coś pięknego i włożyła w to dużo pracy i serca ,bo to widać gołym okiem:)
Muzyka jest dla każdego co kto lubi i to mi się bardzo podoba,że każdy może wybrać coś dla siebie.Życzę Wszystkim Słuchaczom MDS super zabawy z Prezenterami o wspaniałych głosach.
Jewusia [26.04.2019]
Pozdrawiam Sikawkowych i Farosza. Miło,że słyszeliście pozdrowienia adresowane do Was. Pozdrawiać możecie każdego na antenie radia. Należy wejść na stronę radia,link do strony powyżej, nad niebieskim obrazkiem. Życzę dobrej zabawy na audycji radiowej.
Pyjter [19.04.2019]
Pozdrowium cale radio i sluchoczy tyn sum pyjter z bobrka kolo bytumia trzymejcie sie kumpelki i kumple zyjmy naszymi slaskim zyciem pyrsk wasz pyjter
Adam [26.03.2019]
super prowadzenie prezenterow wraz super zabawa na tym radiu i ja dziekuje calemu zespołowi radia oby tak Dalej =tez zyczy sluchacz -pozdrawiam
Franciszek i Ola z Poznania [01.03.2019]
Piękne granie ,wielka szkoda że nie ogólnopolskie . Pozdrawiamy i słuchamy
Janek z okolic Jasła [18.01.2019]
Bardzo podoba mi się to radyjko .Daje mi odejscie od tej muzyki nowoczesnej .Lubię klimat tego radia i te piosenki w tym klimacie , spokojnym i melodycznym . Pozdrawiam i proszę nie zmieniajcie tych utworów . Dziękuje . Janek .