Player

Aktualnie Słuchaczy
Muzyka Dwóch Serc

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Muzyka Dwóch Serc

Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinAmp lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie .

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

...wow...jaki piękny głos :). i jakie ,profesjonalne prowadzenie programu :)
Piękna muzyka, ale występują przerwy w odbiorze. Pozdrawiam.
Gdzie mieszka muzyka?
W wesołych strumykach,
w zielonych skrzydełkach
polnego konika.Gdzie mieszka muzyka?
W piosence słowika,
na dachu, po którym
deszcz tańczy walczyka.Gdzie mieszka muzyka?
W klawiszach i smykach,
i w strunach, i w dłoni,
co strun tych dotyka…
“ ... Gdy słowa już daremne, myśli daremne, a wyobraźni nie chce się już wyobrażać, jeszcze tylko muzyka. Jeszcze tylko muzyka na ten świat, na to życie.... ”
Przy okazji chcę pozdrowić Redakcję tego Radia Muzyka Dwóch Serc a szczególnie założycielkę, że założyła te wspaniałe Radio i każdy może słuchać tego wspaniałego Radia a są ludzie co potrzebują chodź tej muzyki nawet samotni czy schorowani.
Witam śliczne piosenki na tym pokoju grają chodź byłam chwile ale na pewno będę na te radio zaglądać ...
WITOMY JEST OK
POZDRAWIAMY I PROSIMY O PIOSENKI NOWICKIEGO DARKA WESOŁYCH SWIAT
Sredecznie pozdrawiam
Witam serdecznie ciebie Zycze miłych nadchodzących sw.bozego Narodzenia
Pozdrawiamy , życzymy ZDROWYCH , RADOSNYCH ŚWIĄT .
Wspaniałe Radyjko-Muzyczka. Która przypomina nam młodsze lata.
Pozdrawiamy Całą załogę tego radyjka oraz wszystkich słuchaczy.
Przepiękne piosenki. Pozdrawiam prowadzącego i wszystkich słuchaczy.
ładna muzyczka pozdrawiam prowadząca i całe radyjko
lubie audycje ,Pania szefowa Rozalke oraz innych prezenterow ,pozdrawiam radyjko i zycze wielu sluchaczy
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich sluchaczy .Kochani piszcie na konsolke na stronie radia w pozdrowieniach my na tej stronce nie widzimy tych pozdrowien jak gramy zapraszamy na stronke https://www.radiomuzykadwochserc.com/
po prostu lubię dobrą muzykę
Pozdrowienia z Sarbinowa dla Gosi i Zbyszka Szymki
Pięknie gracie .Pozdrawiam rodzine z Mazowsza .
Pozdrowienia dla całej rodzinki z Podkarpacia a dokładnie z wesołej. Proszę o piosenkę hej Bieszczady
Pozdrawiam serdecznie wszystkich sluchaczy .Jasku Ewo dziekuje za życzenia .
Szefowa RMDS Jolanta - Rozalka obchodzi dzisiaj swoje imieniny, nie robimy więc zdziwionej miny, tylko z życzeniami spieszymy.
Jolu, Szczęścia, zdrowia, pomyślności, czerp z życia same radości!
Niech los Ci zawsze sprzyja, a co złe niech omija.
Dużo słodkości, szczęścia w miłości, samych luksusów, milion całusów.
Niech odejdą precz gorycze, z głębi serca Tobie życzymy.
O czym myślisz, o czym marzysz niech Ci w życiu się przydarzy!
Najlepszego z okazji Twych imienin!
Dzisiaj 8 rocznicę powstania RMDS będziemy świętować , i sto lat istnienia radia życzenia przesyłać. Sąsiad będzie zdenerwowany,bo harmider jest niesłychany.
Wszak okazja niepowtarzalna, ale impreza oficjalna.
W gronie słuchaczy, przyjaciół i rodziny,spędzimy te wyjątkowe urodziny .
Szefowej Rozalce życzymy, satysfakcji z dzieła, które stworzyła, Prezenterom wielu miłych chwil ze słuchaczami, a słuchaczom dużo miłych muzycznych wrażeń.
nalepsze radio dwuch serc
Pozdrowienia dla Gosi i Zbyszka od Darka i Aureli
grojta tok dali je fajniost wczoroj zech konczyl 71 przy waszej muzyce

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio