• 3
  Słuchacze (sloty)
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 235
  Głosów dla
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 400
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1682
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Muzyka Dwóch Serc

Autoplay
Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinAmp lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna oryginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie .

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Pyjter [19.04.2019]
Pozdrowium cale radio i sluchoczy tyn sum pyjter z bobrka kolo bytumia trzymejcie sie kumpelki i kumple zyjmy naszymi slaskim zyciem pyrsk wasz pyjter
Fanka [03.04.2019]
Dzinks niech Ci się wiedzie jak najlepiej. Fajną muzykę dawkowałeś. Szkoda :(:(:(
Adam [26.03.2019]
super prowadzenie prezenterow wraz super zabawa na tym radiu i ja dziekuje calemu zespołowi radia oby tak Dalej =tez zyczy sluchacz -pozdrawiam
Franciszek i Ola z Poznania [01.03.2019]
Piękne granie ,wielka szkoda że nie ogólnopolskie . Pozdrawiamy i słuchamy
Janek z okolic Jasła [18.01.2019]
Bardzo podoba mi się to radyjko .Daje mi odejscie od tej muzyki nowoczesnej .Lubię klimat tego radia i te piosenki w tym klimacie , spokojnym i melodycznym . Pozdrawiam i proszę nie zmieniajcie tych utworów . Dziękuje . Janek .
Goral [07.01.2019]
Dziekuja Wam za te pikne granie .wszyscy jestescie super amorek piknie przygrwa
Ciacho-z wielkopolski. [07.01.2019]
Jesteście super ! dzisiaj to przechodzicie samych siebie tymi pięknymi piosenkami-grajcie tak wciąż!!!Pozdrawiamy Fani z Puszczykowa Ania z Jurkiem.
Janek z okolic Jasła [22.12.2018]
Bardzo Dziekuje za te piekne nutki które są w moim sercu od długich lat .To radio daje mi odpocxynek po pracy i po jakichś mozołach . Dziekuje że jestescie .Janek .Pozdrawiam .
Janek z okolic Jasła [22.12.2018]
Bardzo Dziekuje za te piekne nutki które są w moim sercu od długich lat .To radio daje mi odpocxynek po pracy i po jakichś mozołach . Dziekuje że jestescie .Janek .
Karol Graniczny z ładnego Gladenbach [16.12.2018]
Bardzo wapm dziękuję za te wszystkie Ładne muzyczne oraz przepiękne piosenki r
Tesia [05.12.2018 [04.12.2018]
Muzyka ladna ale te buziaczki nie sa na miejscu pozdrawiam
Franciszek z Poznania [06.11.2018]
Proszę o więcej muzyki , mniej gadania .Pozdrawiam .
dorota [25.10.2018]
życzę słuchaczom udanego wypoczynku przy radyjku i pozdrawiam.
Daga [22.09.2018]
wspaniałe radyjko spędziłam tu kawałek swojego życia, były to naprawdę miłe chwile których nigdy nie zapomnę, szefowa radia to cudowna pełna ciepła kobieta to dzięki niej i pracy jaką wkłada w to radyjko jest tu tak jak w domu, stronka jest przepiękna to też wynik jej ciężkiej pracy, pozdrawiam wszystkich i polecam naprawdę warto posłuchać
Grazyna Pierscionek [15.07.2018]
Po raz pierwszy jestem na tym radio.....i mi sie bardzo podobalo....będe Was sluchala.Pozdrawiam
bunia [13.07.2018]
zakochałam sie na nowo
Ciacho [03.06.2018]
Jesteście SUPER,przypominacie nam młode lata GRAJCIE TAK DALEJ!!!Pozdrawiamy Ania z Jurkiem z Puszczykowa wielkopolska.
Nieznajoma [28.05.2018]
Słuchać mogę radia ale nie tej co tak wszystkich na przymus całuje feee... To zboczenie radiowe
A.J.Ciacho [25.05.2018]
Jesteście wspaniali,przypominacie nam wspaniałe piosenki z przed lat to jest SUPER!!!POZDRAWIAMY z wielkopolski...czyli z Puszczykowa Ania z Jurkiem...-kochamy WAS!
Andrzejeczek [14.05.2018]
Super radio.The best of the best.Serdecznie pozdrawiam.
Janek z okolic Jasla [13.05.2018]
Bardzo lubię to RADyjko i slucham go w miarę możliwości . Pozdrawiam .
KRZYSZTOF [10.05.2018]
TA PIOSENKA pt POWIEDZ MI NIE JEST ARKADII BAND PROSZĘ NAPRAWIĆ TEN BŁĄD NA LIŚCIE PRZEBOJÓW
wiesław75 [10.03.2018]
Bardzo śię ciesze ze jest takie piekne radio do słuchania nawet wpracy
czesław [02.03.2018]
Jestem zachwycony tym radiem - super piękne melodie.
Pozdrawiam Miłego Dnia
Rozalka [29.01.2018]
Pozdrawiam cieplutko wszystkich sluchaczy- ekipe radia ...Hewitko to ja Tobie dziekuje z calego serca za Twoje cudowne audycje ...