Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Bienebea

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Bienebea

Jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie jest dzielenie z innymi wspólnych pasji i miłości. Radio Bienebea to niezwykłe miejsce, które łączy osoby ponad wszystko kochające muzykę.

Założycielką wyjątkowej rozgłośni jest Pani Beatka, której postanowiła stworzyć radio pełne dobra i szacunku do innych, gdzie miłość do muzyki znajduje się na pierwszym planie.

Radio jest młode, powstało 1 października 2022 roku. W chwili obecnej audycje prowadzą: Gargus, Aldonka, Janusz, Margo, Miecio, Chmurka oraz twórca radia Pani Beatka. Radio ciągle się powiększa, każdy może stać się jego częścią.

Radio Bienebea to przede wszystkim muzyka, jako lekarstwo na wszystko – energetyczna i poprawiająca nastrój, ale także refleksyjna i spokojna. Choć prezenterzy mają własne upodobania a radio nie narzuca z góry granego gatunku, to muzyka śląska zajmuje ważne miejsce w sercach prowadzących audycje oraz słuchaczy – dlatego często i z przyjemnością jest puszczana w radiu Bienebea.

Twórcy radia chcieliby, aby radio był odskocznią od szarej, czasem bolesnej rzeczywistości. Szacunek i wspólna pomoc to cechy, które sprawiają, że to miejsce zyskuje nowy, ponadrozrywkowy charakter. Grające tutaj osoby tworzą coś więcej niż radio – wspólnie z słuchaczami stają się piękną, wielowymiarową, muzyczną rodziną.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Zapraszamy i zyczymy Super Zabawy z Radiem Biene Beatka ...Zapraszamy
prosimy o pioseynki DARKA NOWICKIEGO
Super radyjko Bienebea urozmaicona muzyka , wspaniali prezenterzy. Grajcie tak dalej .Gratulacje dla założycielki tego wspaniałego radia.
KOCHANI zapraszamy na nasze Radio i zyczymy Wam super zabawy z naszymi prezenterami i dobrego odbioru Radia Bienebea
super muzyczka

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio