• 611
  Słuchacze (sloty)
  Radio Bercik Silesia.
 • 2266
  Głosów dla
  Radio Bercik Silesia.
 • 1754
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 6909
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Bercik Silesia

Autoplay
Radio zostało założone w 2007 roku, przez przyjaciół – dla przyjaciół. Jest to śląska typowa rozgłośnia internetowa. Strona www jest napisana śląską gwarą. Radio tworzy około 12 osób, a współpracuje z nim dodatkowo Parafia Św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu, z której transmitowane są niedzielne msze Święte.

Od 05.07.2009 "Radio Bercik Silesia" znajduje się pod patronatem związku "Kulturvereinigung Bercik - Silesia e.V." (zarejestrowany sądownie w Hildesheim). Ten szczególny i niepowtarzalny związek ma na celu krzewienie śląskiej kultury i muzyki, tworząc jednocześnie most pomiędzy Śląskiem, Niemcami i reszta Europy. "RBS & KVBS" wzajemnie się wspierają i uzupełniają w swojej działalności organizując np. wspólne spotkania, biesiady, zabawy lub konkursy.
czytaj więcej...

Suma słuchalności wszystkich serwerów.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
jan z RUDY [09.01.2019]
pozdrowiynia dlo cały ferajny co suchajom tygo radyjka pozdrowiynia z Rudy Brzeg
Kazimierz [05.01.2019]
Serdeczne pozdrowienia dla żony Justyny syna Dominika cyrki Juli i cyrki Zuzi śle pozdrowieniami z Kudowy na Dolny Śląsku
Kasia [04.01.2019]
Wszystkiego najlepszego dla mojej siostry Ani w dniu jej urodzin
zbyszek i marysia [03.01.2019]
dzieki za tak fajniste radyjko pozdrowienia do wszystkich sluchaczy pozdrowienia dla calego zespolu rbs zyczy halemba 2
ula ryduch0wska kaszubka rumia [03.01.2019]
niech się spełnią marzenia i ich nikt nie zmienia pozdrowienia ula
jan z RUDY [03.01.2019]
witom wos wszystkich suchaczy w tym nowym roku
Roland [01.01.2019]
Alle Achtung, nicht schlecht.
Roland [01.01.2019]
Das ist wirklich nicht schlecht.
BRUNO [31.12.2018]
Wiem, wiem, wiem -to dla Was szok, że znowu nadchodzi Nowy Rok !
Niech będzie radosny, niech się zacznie mile i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech moje życzenia spełnią się co do joty, niech ominą Was troski i kłopoty.
Szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawiam wszystkich bercików i cało redakcję
maniek z myslowic [31.12.2018]
czesc witam cie oraz wszystkich sluchaczy
Dorota z Halemby z Kasią i Andrzejem z Zabrza [31.12.2018] [31.12.2018]
DZIĘKUJEMY serdecznie wszystkim Prezenterkom i Prezenterom Radia Bercik Silesia za wspólnie spędzone chwile Starego 2018 Roku, za serdeczne gesty życzliwości, za dobro i ciepło płynące w naszą stronę, za wspaniałe chwile spędzone podczas audycji, za ciepłą atmosferę i piękne nutki muzyczne, za pamięć, ciepłe słowa, za czas jaki nam poświęcaliście, za to, że zawsze Jesteście, jak i za Wasze gorke Serduszka jeszcze raz Sercem DZIĘKUJEMY. Życzymy szczęśliwego przeskoku do Nowego 2019 Roku !
Dorota z Halemby [31.12.2018] [31.12.2018]
DZIĘKUJEMY serdecznie wszystkim Prezenterkom i Prezenterom Radia Bercik Silesia za wspólnie spędzone chwile Starego 2018 Roku, za serdeczne gesty życzliwości, za dobro i ciepło płynące w naszą stronę, za wspaniałe chwile spędzone podczas audycji, za ciepłą atmosferę i piękne nutki muzyczne, za pamięć, ciepłe słowa, za czas jaki nam poświęcaliście, za to, że zawsze Jesteście, jak i za Wasze gorke Serduszka jeszcze raz Sercem DZIĘKUJEMY. Życzymy Wam, jak i Waszym Bliskim Szczęśliwego przeskoku do Nowego 2019 Roku. Nadchodzący Nowy Rok, to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak, więc ślemy życzenia dobrego Zdrowia, radości, szczęścia, pomyślności, powodzenia na każdej płaszyźnie Życia, dużo pozytywnej Energii do Życia, by nie stać w miejscu, wzajemnego Zrozumienia i jak najmniej trosk oraz wielu pięknych i szczęśliwych dni, dużo Optymizmu i Wiary w pogodne Jutro.
Życzy Dorota z Halemby oraz Kasia z Andrzejem z Zabrza
Dorota z Halemby [31.12.2018] [31.12.2018]
DZIĘKUJEMY serdecznie wszystkim Prezenterkom i Prezenterom Radia Bercik Silesia za wspólnie spędzone chwile Starego 2018 Roku, za serdeczne gesty życzliwości, za dobro i ciepło płynące w naszą stronę, za wspaniałe chwile spędzone podczas audycji, za ciepłą atmosferę i piękne nutki muzyczne, za pamięć, ciepłe słowa, za czas jaki nam poświęcaliście, za to, że zawsze Jesteście, jak i za Wasze gorke Serduszka jeszcze raz Sercem DZIĘKUJEMY.

Witamy całą Załogę Radia Bercik Slilesia w ostatni Poniedziałek Starego 2018 Roku i życzymy Wam wspaniałych, niezapomnianych poniedziałkowych chwil, wieczorem szampanskiej Imprezki do białego rana, w gronie Rodziny i Przyjaciół. Nadchodzący Nowy Rok, to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak, więc ślemy życzenia Zdrowia, radości, szczęścia, pomyślności, powodzenia na każdej płaszyźnie Życia, dużo pozytywnej Energii do Życia, by nie stać w miejscu, wzajemnego Zrozumienia i jak najmniej trosk oraz wielu pięknych i szczęśliwych dni, dużo Optymizmu i Wiary w pogodne Jutro, życzymy Wam, jak i Waszym Rodzinkom. Życzy Dorota z Halemby i Kasia z Andrzejem z Zabrza
JACEK [29.12.2018]
Pozdrawiam mojego aniolka z Rybnika krysie jestes wszystkim co mam
HELENA [29.12.2018]
❤️ ❤️ ❤️ Sercem pozdrawiam … Niech dzisiejszy dzień otoczy Cię swym pięknem,niech się spełnią Twoje marzenia...Szczęśliwej Soboty dla Ciebie życzę najpiękniejszych chwil w tych ostatnich dniach Starego Roku Pozdrawiam wszystkich bercików ❤️ ❤️ ❤️
HELENA [27.12.2018]
Niech ten grudniowy dzień wniesie do Twojego życia słoneczne promyczki radości;aby nigdy nie zabrakło Ci ciepła i miłości ważnych osób w Twoim życiu.Pozdrawiam cieplutko i serdecznie Helena .Spokojnego,poświątecznego wieczoru! Pozdrawia wszystkich bercików i cało redakcję
Perełeczka [26.12.2018]
W ten drugi dzień Świąt.. Niech każdy pamięta z głębi serca płynące życzenia: zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości i dużo miłości. Życzę Wam.
Genia [26.12.2018]
Pozdrawiam z Czech. Super radio !
Karin aus Brühl [24.12.2018]
Zdrowych i wesolych swiat Bozego Narodzenia oraz szczesliwego nowego roku 2019 zycza calej redakcji Racia Bercik oraz wszystkim bercikowym sluchaczom
Stasia z Warmii [24.12.2018]
na godzine 13,18 24.12.2018jest nas 1203 osoby,BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA.
zbyszek z halemby [24.12.2018]
zdrowych spokojnych swiat bozego narodzenia dosiego roku 2019 zycza marysia i zbyszek
HELENA [24.12.2018]
W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok Żegnamy minione miesiące I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć Niepowtarzalne świąteczne chwile W pokoju i wzajemnej bliskości. Serdeczne życzenia: Zdrowia, pogody ducha, Spełnienia wszystkich marzeń, Zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów życzy ... Niech w święta w Twym domu zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłam uściski i biały opłatek.
IV -TA Niedziela adwentu ║Pozdrawiam ║ *SERDECZNIE HELENA ৡৈۣথৣ
HELENA [23.12.2018]
W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok Żegnamy minione miesiące I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć Niepowtarzalne świąteczne chwile W pokoju i wzajemnej bliskości. Serdeczne życzenia: Zdrowia, pogody ducha, Spełnienia wszystkich marzeń, Zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów życzy ... Niech w święta w Twym domu zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały rok nie braknie miłości! Przesyłam uściski i biały opłatek.
IV -TA Niedziela adwentu ║Pozdrawiam ║ *SERDECZNIE
Basia z Inowroclawia [23.12.2018]
Życzymy Wam zdrowych i pogodnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
napełni Wasze serca spokojem i radością.
Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe
życzenia spełniają się w każdym momencie.
gosia [22.12.2018]
Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Świąt radosnych zyczy gosia z rodzina z poznania