• 4
  Słuchacze (sloty)
  Radio Cyganeczka.
 • 225
  Głosów dla
  Radio Cyganeczka.
 • 1559
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 3590
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Cyganeczka

Autoplay
Jeżeli lubicie śląskie przeboje, a Wasze życie wydaje się puste bez grającej w tle muzyki, warto abyście się pochylili nad niedawno powstałym, dynamicznie rozwijającym się, rewelacyjnym radiem Cyganeczka.

Radio zostało stworzone przez dwoje ludzi z wielką pasją do muzyki. Józef, którego pseudonim to kojot2 oraz Janeczka, chcąc zrealizować jedno ze swoich największych marzeń, zdobyli się na olbrzymi krok, który poskutkował założeniem radia. Swoją pierwszą audycję poprowadzili w marcu 2018 roku.

Radio Cyganeczka gromadzi kilkunastu prezenterów. Są nimi: Szefowie – Józef i Janeczka, Basia, Janek, Krystynka, Marian, Mireczka, Mirena, Stasia, Tosia oraz Dana, która jednocześnie pełni rolę redaktorki portalu społecznościowego Facebook. Prezenterzy nadają nie tylko z Polski, ale również innych państw Europy, takich jak: Niemcy, Francja czy Szwajcaria. Założyciele Radia Cyganeczka są niezwykle dumni, że wśród nich znajdują się rodowici ślązacy, którzy swoje audycje prowadzą we wspaniałej śląskiej gwarze.

Strona radia jest wyjątkowo intuicyjna, a użyta kolorystyka jak i grafika w tle – złote kule dyskotekowe – nawiązują do szampańskiej zabawy do białego rana. Na samej górze, po prawej stronie widnieje ogromny napis obwieszczający wszystkim goszczącym słuchaczom nazwę radia. Poniżej znajduje się wypisane złotymi literami menu. Można tutaj znaleźć takie zakładki jak: ekipa, ramówka, top lista, pozdrowienia, pozdro na stronę oraz DJ Panel.

W zakładce Ekipa znajdziecie zdjęcia waszych ulubionych prezenterów. Ramówka kryje w sobie tabelę z dokładnie rozpisanymi dniami, godzinami oraz nazwami audycji. Wśród nich znajdują się, między innymi: „Gram co mam”, „Tylko muzyka”, „Muzyczny relaks”, „Muzyka w sercu każdego”, „Różne nutki”, „Muzyczny kuferek” czy „Muzyczna ruletka”. Top lista ukaże wam ulubione przeboje wybrane przez słuchaczy. Zakładki z pozdrowieniami pozwalają na pozostawienie kilku ciepłych słów z dedykacją dla najbliższych, które pojawią się na głównej stronie radia.

Na samym środku strony Radia Cyganeczka, oprócz ramki z pozdrowieniami, odnajdziecie informację na temat aktualnie prowadzonej audycji oraz jej prezentera. Poniżej widnieje panel sterujący. Radio uruchomicie przyciskiem w kształcie czerwonej łezki. Na samym dole strony znajduje się okno, gdzie każdy może włączyć się do radiowego chatu oraz informacja o współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Po prawej stronie można zauważyć obracające się, niebieskie logo. Jest to przycisk przekierowujący słuchaczy na konto Facebook’owe radia.

Radio Cyganeczka jest dla tych z was, którzy szukają ciepłego miejsca, gdzie zawsze gra śląska muzyka. Miłość do muzyki czuć podczas każdej z emitowanych audycji. Nie ma wątpliwości, że osoby tworzące stację są stworzone do kontaktu z drugim człowiekiem. Prezenterzy tego radia mają wspaniałą umiejętność tworzenia niepowtarzalnego śląskiego klimatu.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
szef radia kojot2 [17.07.2019]
ciesze się słuchaczu ze obserwujesz miejsce naszego radia na top sender jest nam niezmiernie miło ze tu miejcie na dol a za to więcej słuchaczy pozdrawiam przyjaciół jak i tym co źle życzą i zapraszam na odsluch naszego legalnego radia
Sluchacz [15.07.2019]
Gratuluje tak wysokiego miejsca w rankingu .Pozdrawiam
DANIELEK [31.05.2019]
Całuski dla Asi Włoch z Nysy
Jasia [28.05.2019]
Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin dla Basi z Lublina
Stanislawa Lasyk [22.05.2019]
Pozdrowienia imienniczko :)
Marcin- Lubin - Dolny Śląsk . [14.05.2019]
Pozdrawiam całą Redakcję Radia.
sluchaczka [13.05.2019]
Chciałam zapytać, dlaczego nie ma tych audycji, które są wymienione? Dziękuję
Bronek [03.05.2019]
Reniu serdecznie dziękuję za te żołnierskie piosenki przypomniałaś mi moje młodzieńcze lata nie słyszałem nigdzie tych piosenek graj nam graj.. lubię twoje audycje takie z wyczuciem
sluchaczka [02.05.2019]
Pozdrawiam wesole radyjko:)
Stasia [27.04.2019]
Zapraszamy wszystkich do słuchania Radia Cyganeczka i do wspólnej zabawy. Gdy ci smutno albo źle włącz radio -pobawimy się! Co wieczór czekamy na Ciebie!
ziggy rogoz [27.04.2019]
gracie fajna polska muzyke gdy sie mieszka na obczyznie bardzo milo posluchac
Jurek [21.04.2019]
Zdrowych i wesolych Swiat Wielkiej Nocy dla wszystkich sluchaczy i prezenterow .
kojot2 szef radia [15.04.2019]
jasiu z tego co wiem to każdy prezenter ciebie pozdrawia jasiu jesli słuchasz radia powinnaś wiedzieć i nie pytać tuta dlaczego nasze radio ma swoje prawa i zasady i tego przestrzegamy więcej napisze na gg
szefowa janeczka szef kojot2 [14.04.2019]
dziękujemy Danusi z całego serca za wkład za ciszka prace na naszym radyjku DZIĘKUJEMY
Jasia [14.04.2019]
Witam .Dziękuję Danusi .Marianowi.Krystynce .Krzyśkowi .że zawsze o mnie pamiętają i pozdrawiają.Czekam na powrót Krystynki na radio cyganeczka .na jej kuferek i ruletke.
Dana [14.04.2019]
Drodzy sluchacze,koledzy i przyjaciele.Dzisiejszy dzień jest moim ostatnim dniem na Radiu Cyganeczka,dlatego chciałbym podziękować wszystkim za współpracę, za okazaną życzliwość i pomoc kiedy jej potrzebowałam.Są wśród Was osoby, o których mogę powiedzieć, że są i mam nadzieję nadal będą dla mnie kimś więcej niż tylko znajomymi z radia. Jednocześnie życzę wszystkim powodzenia oraz wielu wspanialych audycji dla sluchaczy ktorych z kazdym dniem przybywa coraz wiecej. Dziekuje szefostwu oraz wszystkim prezenterom ,a Wam kochani sluchacze zycze milych chwil z Radiem Cyganeczka.
krysia i krzys [13.04.2019]
Dziękujemy Danusi za miłą współprace. Dziękujemy za piękne wizytówki,w które dla nas robiłaś i wkładałaś w to dużo swojego serca. Jesteś naprawdę kochaną osobą o dużym sercu :)
Mariolka [11.04.2019]
Z okazji Dnia Radia dla wszystkich prezenterow najlepsze zyczenia Dziekuje za zawsze piekna muzyke. za umilanie nam czasu.Za to ,ze jesteście z nami codziennie.Niech ta wasza pasja trwa nadal!!!! Bardzo Wam dziekuje
Barbara Ziaja [11.04.2019]
Witaj Cyganeczko Stasieńko-Sąsiadeczko! Wspaniale Ci idzie to prowadzenie. Powodzenia!
szef radia cyganeczka kojot2 [11.04.2019]
witaj słuchaczko Krysi nic nie zabraliśmy Krysi Krysia będzie grac pod koniec miesiąca p ma odpoczynek dłuższy pozdrawiam ciebie słuchaczko
słuchaczka Krystynki [11.04.2019]
Dzień dobry mam pytanie co się stało z prezenterką Krystynką,że nie ma jej w ekipie ? najpierw zabraliście jej kuferek a teraz nie ma jej w ekipie czy może to ktoś wyjaśnic co się stało?
zosia [10.04.2019]
Pozdrawiam Bronka
Sluchaczka [08.04.2019]
Pozdrowka zostawiam
Bronek z Kaszub [06.04.2019]
Dobry wieczór jak fajnie gracie i bez kuferka moZna sie bawić.
nowy sluchacz [06.04.2019]
Super jesteście Kojot obiecuję że częściej teraz będę tu wpadał super radio POZDRAWIAM WAS!