• 10
  Słuchacze (sloty)
  Radio Cyganeczka.
 • 400
  Głosów dla
  Radio Cyganeczka.
 • 1280
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2101
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Cyganeczka

Autoplay
Jeżeli lubicie śląskie przeboje, a Wasze życie wydaje się puste bez grającej w tle muzyki, warto abyście się pochylili nad niedawno powstałym, dynamicznie rozwijającym się, rewelacyjnym radiem Cyganeczka.

Radio zostało stworzone przez dwoje ludzi z wielką pasją do muzyki. Józef, którego pseudonim to kojot2 oraz Janeczka, chcąc zrealizować jedno ze swoich największych marzeń, zdobyli się na olbrzymi krok, który poskutkował założeniem radia. Swoją pierwszą audycję poprowadzili w marcu 2018 roku.

Radio Cyganeczka gromadzi kilkunastu prezenterów. Są nimi: Szefowie – Józef i Janeczka, Basia, Janek, Krystynka, Marian, Mireczka, Mirena, Stasia, Tosia oraz Dana, która jednocześnie pełni rolę redaktorki portalu społecznościowego Facebook. Prezenterzy nadają nie tylko z Polski, ale również innych państw Europy, takich jak: Niemcy, Francja czy Szwajcaria. Założyciele Radia Cyganeczka są niezwykle dumni, że wśród nich znajdują się rodowici ślązacy, którzy swoje audycje prowadzą we wspaniałej śląskiej gwarze.

Strona radia jest wyjątkowo intuicyjna, a użyta kolorystyka jak i grafika w tle – złote kule dyskotekowe – nawiązują do szampańskiej zabawy do białego rana. Na samej górze, po prawej stronie widnieje ogromny napis obwieszczający wszystkim goszczącym słuchaczom nazwę radia. Poniżej znajduje się wypisane złotymi literami menu. Można tutaj znaleźć takie zakładki jak: ekipa, ramówka, top lista, pozdrowienia, pozdro na stronę oraz DJ Panel.

W zakładce Ekipa znajdziecie zdjęcia waszych ulubionych prezenterów. Ramówka kryje w sobie tabelę z dokładnie rozpisanymi dniami, godzinami oraz nazwami audycji. Wśród nich znajdują się, między innymi: „Gram co mam”, „Tylko muzyka”, „Muzyczny relaks”, „Muzyka w sercu każdego”, „Różne nutki”, „Muzyczny kuferek” czy „Muzyczna ruletka”. Top lista ukaże wam ulubione przeboje wybrane przez słuchaczy. Zakładki z pozdrowieniami pozwalają na pozostawienie kilku ciepłych słów z dedykacją dla najbliższych, które pojawią się na głównej stronie radia.

Na samym środku strony Radia Cyganeczka, oprócz ramki z pozdrowieniami, odnajdziecie informację na temat aktualnie prowadzonej audycji oraz jej prezentera. Poniżej widnieje panel sterujący. Radio uruchomicie przyciskiem w kształcie czerwonej łezki. Na samym dole strony znajduje się okno, gdzie każdy może włączyć się do radiowego chatu oraz informacja o współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Po prawej stronie można zauważyć obracające się, niebieskie logo. Jest to przycisk przekierowujący słuchaczy na konto Facebook’owe radia.

Radio Cyganeczka jest dla tych z was, którzy szukają ciepłego miejsca, gdzie zawsze gra śląska muzyka. Miłość do muzyki czuć podczas każdej z emitowanych audycji. Nie ma wątpliwości, że osoby tworzące stację są stworzone do kontaktu z drugim człowiekiem. Prezenterzy tego radia mają wspaniałą umiejętność tworzenia niepowtarzalnego śląskiego klimatu.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
mirek [25.10.2020]
gorace pozdrowienia dla prezeterow
pozdrawiam gabrysie genie terese brat
mirek [25.10.2020]
jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia pozdrawiam wszystkich sluchaczy radyjka a tobie gabrysiu za piekna piosenke
piasecka [27.09.2020]
pozdrawiam całe radio cyganeczka jest fajne piosenki mi się podoba i słucham was
Beata [30.08.2020]
Dziękuje za życzenia z serca płynące i prezenty,
które sprawiły mi wiele radości.Dziekuje wszystkim bardzo i dla tych co grali dla mnie Dziekuje
Halina Raciborzanka [26.08.2020]
Karen pozdrawiam serdecznie z Raciborza ;-) Pozdrawiam cała załogę radyjka oraz wszystkich słuchaczy
szefowa radia Janeczka [24.08.2020]
dziękuje wszystkim za słuchanie naszego radyjka dziękuje za głosy pozdrawiam
Wiesia ze Skarżyska [18.07.2020]
Szefostwu radia cyganeczka Janeczce i Kojotkowi oraz prezenterom którzy zagrali audycje w dniu moich urodzin i sluchaczom za życzenia urodzinowe serdecznie dziękuję było mi bardzo miło. KOCHANI JESTESCIE WSPAMNIALI. ????
EMILKA [17.07.2020]
WSPANIALE RADYJKO. POZDRAWIAM CALA EKIPE RADIA CYGANECZKA .MUZYKA PIOSENKI DLA KAZDEGO. TAK TRZYMAC KOCHANI . PROSZE O WIAZANKE SLASKICH PRZEBOJOW KTORE NAM SIE BARDZO LUBIMY. DO ZAS.
ZBYSZEK BORAK [16.07.2020]
POZDRAWIAM CALA EKIPE TEGO WSPANIALEGO RADIA
DOROTA WASILEWSKA [15.07.2020]
DUŻO ZDRÓWKA SPEŁNIENIA MARZEŃ DLA MOJEJ KOCHANEJ SIOSTRY jAGODY Z OKAZJI URODZIN ŻYCZY SIOSTRA DOROTA I MARYSIA Z SUWAŁ .POZDRAWIAM TERESKĘ
kojot2 szef radia [14.07.2020]
dziękuje wszystkim za słuchanie naszego radyjka dziękuje za głosy pozdrawiam
Agis [13.07.2020]
Cieszę się, że miałam okazję poznać tak cudownych ludzi i dołączyć do zespołu. Granie w Radiu Cyganeczka to prawdziwy zaszczyt i frajda! Dziękuję wszystkim, że głosujecie i jesteście z nami
Gabi -prezenterka [13.07.2020]
Dziękuję Emilko w imieniu całego Radyjka Cyganeczka, cieszę się że ci się podoba nasze radyjko i zapraszamy na audycje naszych prezenterów Jest tu bardzo miła i ciepła atmosfera.
Witam również Violette i Mariana z Podlasia życzę miłej zabawy z nami Pozdrawiam cieplutko ❤
EMILKA Z PIOTROWKI opolskie. [12.07.2020]
POZDROWIENIA Z SLONECZNEJ PIOTROWKI DLA CALEGO RADIA CYGANECZKA. JESTEM PORAZ PIRWSZY NA WASZYM RADYJKU I JUZ WAS POKOCHALAM. WLASNIE WROCILISMY Z WYBOROW I SLUCHAMY JAK PIEKNIE GRACIE. POZDRAWIAMY.
Violetta [10.07.2020]
Witam Janeczke Kojocika Słuchaczy oraz Ekipę. Fajnie że jestescie życzę samych radosnych chwil z Radiem Cyganeczka
Marian Podlasie [29.06.2020]
Jestem Waszym fanem. Pozdrawiam.
Jasia [25.06.2020]
Dziękuję za życzenia imieninowe.
Janeczka [24.06.2020]
dziękuje wszystkim za życzenia imieninowe
kojot2 [22.06.2020]
dziękuje serdecznie wszystkim za pamięć i za zyczenia
Gabrysia [21.06.2020]
Dla naszego szefa Kojotka Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Sto Lat dużo zdrówka ,miłości ????i spełnienia marzeń ????????????
Stasia [21.06.2020]
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin szefa radia Kojotka! Zdrowia! 100 lat!
Gabrysia [08.06.2020]
Witaski kochani, bardzo dziękuję Janeczce i Kojotkowi że gram u was jako prezenterka Jest to super radyjko Cyganeczka, wspaniali sluchacze, prezenterzy i nasze szefostwo Miła domowa, rodzinna atmosfera.To nasza rodzinka cygańska. Wszystkim życzę dużo zdrówka i fajnej zabawy z nami .Pozdrawiam Gabi tako dziołcha że Śląska
Monika z Torunia [07.06.2020]
Nutki miłe dla ucha i zawsze dobra zabawa. Bardzo gościnni prezenterzy, kiedy trzeba zagrają dla słuchacza audycję urodzinową czy imieninową. Pozdrawiam serdecznie prezenterkę Tereskę z Górnego Śląska, całe szefostwo i miłych prezenterów RC.
monika grudziadz [02.06.2020]
zgadzam sie wspaniałe radio prezenterzy super kazdy gra inaczej miło was słuchac pozdrawiam
ekipa z nererland [01.06.2020]
witamy pozdrawiamy wspaniale gracie