• 2
  Słuchacze (sloty)
  Radio Cyganeczka.
 • 229
  Głosów dla
  Radio Cyganeczka.
 • 574
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2812
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Cyganeczka

Autoplay
Jeżeli lubicie śląskie przeboje, a Wasze życie wydaje się puste bez grającej w tle muzyki, warto abyście się pochylili nad niedawno powstałym, dynamicznie rozwijającym się, rewelacyjnym radiem Cyganeczka.

Radio zostało stworzone przez dwoje ludzi z wielką pasją do muzyki. Józef, którego pseudonim to kojot2 oraz Janeczka, chcąc zrealizować jedno ze swoich największych marzeń, zdobyli się na olbrzymi krok, który poskutkował założeniem radia. Swoją pierwszą audycję poprowadzili w marcu 2018 roku.

Radio Cyganeczka gromadzi kilkunastu prezenterów. Są nimi: Szefowie – Józef i Janeczka, Basia, Stanisław (Choper), Gregory, Janek, Krystynka, Marian, Mireczka, Mirena, Stasia, Tosia oraz Dana, która jednocześnie pełni rolę redaktorki portalu społecznościowego Facebook. Prezenterzy nadają nie tylko z Polski, ale również innych państw Europy, takich jak: Niemcy, Francja czy Szwajcaria. Założyciele Radia Cyganeczka są niezwykle dumni, że wśród nich znajdują się rodowici ślązacy, którzy swoje audycje prowadzą we wspaniałej śląskiej gwarze.

Strona radia jest wyjątkowo intuicyjna, a użyta kolorystyka jak i grafika w tle – złote kule dyskotekowe – nawiązują do szampańskiej zabawy do białego rana. Na samej górze, po prawej stronie widnieje ogromny napis obwieszczający wszystkim goszczącym słuchaczom nazwę radia. Poniżej znajduje się wypisane złotymi literami menu. Można tutaj znaleźć takie zakładki jak: ekipa, ramówka, top lista, pozdrowienia, pozdro na stronę oraz DJ Panel.

W zakładce Ekipa znajdziecie zdjęcia waszych ulubionych prezenterów. Ramówka kryje w sobie tabelę z dokładnie rozpisanymi dniami, godzinami oraz nazwami audycji. Wśród nich znajdują się, między innymi: „Gram co mam”, „Tylko muzyka”, „Muzyczny relaks”, „Muzyka w sercu każdego”, „Różne nutki”, „Muzyczny kuferek” czy „Muzyczna ruletka”. Top lista ukaże wam ulubione przeboje wybrane przez słuchaczy. Zakładki z pozdrowieniami pozwalają na pozostawienie kilku ciepłych słów z dedykacją dla najbliższych, które pojawią się na głównej stronie radia.

Na samym środku strony Radia Cyganeczka, oprócz ramki z pozdrowieniami, odnajdziecie informację na temat aktualnie prowadzonej audycji oraz jej prezentera. Poniżej widnieje panel sterujący. Radio uruchomicie przyciskiem w kształcie czerwonej łezki. Na samym dole strony znajduje się okno, gdzie każdy może włączyć się do radiowego chatu oraz informacja o współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Po prawej stronie można zauważyć obracające się, niebieskie logo. Jest to przycisk przekierowujący słuchaczy na konto Facebook’owe radia.

Radio Cyganeczka jest dla tych z was, którzy szukają ciepłego miejsca, gdzie zawsze gra śląska muzyka. Miłość do muzyki czuć podczas każdej z emitowanych audycji. Nie ma wątpliwości, że osoby tworzące stację są stworzone do kontaktu z drugim człowiekiem. Prezenterzy tego radia mają wspaniałą umiejętność tworzenia niepowtarzalnego śląskiego klimatu.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Irena [08.01.2019]
Pozdrawiam całe radio
Kazimierz [30.12.2018]
Wszystkiego dobrego dla całego wspaniałego radia w Nowym roku dziękuję za ten rok powodzenia jesteście wielcy
krzysztof[ 2018 12 25[ [25.12.2018]
na radiu som super nutki i super ekipa
lauret [17.12.2018]
super radio wspaniali prezenterzy jestescie wielcy pozdrawiam i tak trzymajcie tu was znalazlem i to tez juz moje radio do sluchania
SLAWEK [15.12.2018]
ZAPRASZAM DO GLOSOWANIA NA NASZO STACJE I DO SLUCHANIA NAS OD RANA DO GODZIN NOCNYCH I WEEKENDY DO AUDYCJI NOCNYCH.ZYCZE MILEJ ZABAWY Z NASZYM RADIEM.
GREGORY [15.12.2018]
ZAPRASZAM DO GLOSOWANIA NA NASZO STACJE I DO SLUCHANIA NAS OD RANA DO GODZIN NOCNYCH I WEEKENDY DO AUDYCJI NOCNYCH.ZYCZE MILEJ ZABAWY Z NASZYM RADIEM
rena [15.12.2018]
pozdrawiam z Gostynina
Stasia [14.12.2018]
Dziękuję wszystkim słuchaczom za miłą opinię i cieplutkie komentarze....Jak gra Radio Cyganeczka to cieszy ucho każda nuteczka..Dla słuchaczy gramy i do zabawy zapraszamy
Kristina i Stanley z Florydy [13.12.2018]
Serdecznie dziekujemy Basi z Lublina na za przepiekna audycje i piosenki jakie grala dla nas i sluchaczy.Pozdrawiamy Cie Basiu milutko .
agnieszka smert [13.12.2018]
witam pozdrawiam super radio wmilacie mi smutne dni dziekuje wam pozdrawiam szefostwo i cudownych prezenterow
Kristina i Stanley z Florydy [10.12.2018]
Witamy wszystkich prezenterow i pozdrawiamy bardzo serdecznie ,Stasi dziekujemy za super audycje i piosenki ,ktore dzisiaj nam zagrala .
Jola [10.12.2018]
Hej! Witam i pozdrawiam super Radio Cyganeczka????
adam [10.12.2018]
kochani to radio to strzal w dziesiatke slucham super prezenterzy i super szefostwo pozdrawiam i tak trzmajcie pozdrawiam
Mireczka [10.12.2018]
Pozdrawiam naszych wspaniałych słuchaczy
krystynka [10.12.2018]
Dziękuję Kristina za pozdrowienia :)
Kristina z Florydy [09.12.2018]
Pozdrawiam wszystkich prezenterow i dziekuje za super radio Cyganeczka.
Kristina z Florydy [09.12.2018]
Witam i pozdrawiam wszyskich prezentero i dziekuje za super radio Gyganeczka
Mariolka [09.12.2018]
Super się tu bawie dziekuje pozdrawiam
krystynka [09.12.2018]
Dziękuję Mariolko za miłe słowa uznania. Pozdrawiam Ciebie i wszystkich słuchaczy z buziaczkami.
janeczka [09.12.2018]
witam i pozdrawiam cieplutko wszystkich milych sluchaczy zapraszam na nasze radyjko
Mariolka [08.12.2018]
Slucham tu Ciebie kochana Krystynko muzyczka super buziaczki zostawiam
kojot2 [08.12.2018]
witam serdecznie zapraszam na nasze radyjko
JANECZKA [08.12.2018]
WITAM CIEBIE JÓZKU,POZDRAWIAM CALA EKIPĘ,ŻYCZĘ SUKCESÓW
Twoje wierne słuchaczki.... [06.12.2018]
Hejka! widzimy WAS tu! i słuchamy..! Kojociku przystojniaku i Ty Mireczko Stokroteczko cieplutko WAS Pozdrawiamy! Fajnie gracie i słuchać Was tu będziemy.