• Słuchacze (sloty)
  Radio Cyganeczka.
 • 373
  Głosów dla
  Radio Cyganeczka.
 • 299
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 976
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Cyganeczka

Autoplay
Jeżeli lubicie śląskie przeboje, a Wasze życie wydaje się puste bez grającej w tle muzyki, warto abyście się pochylili nad niedawno powstałym, dynamicznie rozwijającym się, rewelacyjnym radiem Cyganeczka.

Radio zostało stworzone przez dwoje ludzi z wielką pasją do muzyki. Józef, którego pseudonim to kojot2 oraz Janeczka, chcąc zrealizować jedno ze swoich największych marzeń, zdobyli się na olbrzymi krok, który poskutkował założeniem radia. Swoją pierwszą audycję poprowadzili w marcu 2018 roku.

Radio Cyganeczka gromadzi kilkunastu prezenterów. Są nimi: Szefowie – Józef i Janeczka, Basia, Janek, Krystynka, Marian, Mireczka, Mirena, Stasia, Tosia oraz Dana, która jednocześnie pełni rolę redaktorki portalu społecznościowego Facebook. Prezenterzy nadają nie tylko z Polski, ale również innych państw Europy, takich jak: Niemcy, Francja czy Szwajcaria. Założyciele Radia Cyganeczka są niezwykle dumni, że wśród nich znajdują się rodowici ślązacy, którzy swoje audycje prowadzą we wspaniałej śląskiej gwarze.

Strona radia jest wyjątkowo intuicyjna, a użyta kolorystyka jak i grafika w tle – złote kule dyskotekowe – nawiązują do szampańskiej zabawy do białego rana. Na samej górze, po prawej stronie widnieje ogromny napis obwieszczający wszystkim goszczącym słuchaczom nazwę radia. Poniżej znajduje się wypisane złotymi literami menu. Można tutaj znaleźć takie zakładki jak: ekipa, ramówka, top lista, pozdrowienia, pozdro na stronę oraz DJ Panel.

W zakładce Ekipa znajdziecie zdjęcia waszych ulubionych prezenterów. Ramówka kryje w sobie tabelę z dokładnie rozpisanymi dniami, godzinami oraz nazwami audycji. Wśród nich znajdują się, między innymi: „Gram co mam”, „Tylko muzyka”, „Muzyczny relaks”, „Muzyka w sercu każdego”, „Różne nutki”, „Muzyczny kuferek” czy „Muzyczna ruletka”. Top lista ukaże wam ulubione przeboje wybrane przez słuchaczy. Zakładki z pozdrowieniami pozwalają na pozostawienie kilku ciepłych słów z dedykacją dla najbliższych, które pojawią się na głównej stronie radia.

Na samym środku strony Radia Cyganeczka, oprócz ramki z pozdrowieniami, odnajdziecie informację na temat aktualnie prowadzonej audycji oraz jej prezentera. Poniżej widnieje panel sterujący. Radio uruchomicie przyciskiem w kształcie czerwonej łezki. Na samym dole strony znajduje się okno, gdzie każdy może włączyć się do radiowego chatu oraz informacja o współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Po prawej stronie można zauważyć obracające się, niebieskie logo. Jest to przycisk przekierowujący słuchaczy na konto Facebook’owe radia.

Radio Cyganeczka jest dla tych z was, którzy szukają ciepłego miejsca, gdzie zawsze gra śląska muzyka. Miłość do muzyki czuć podczas każdej z emitowanych audycji. Nie ma wątpliwości, że osoby tworzące stację są stworzone do kontaktu z drugim człowiekiem. Prezenterzy tego radia mają wspaniałą umiejętność tworzenia niepowtarzalnego śląskiego klimatu.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
szefowa Radia Cyganeczka Janeczka [24.03.2019]
Chciala bym bardzo podziekowac wszystkim milym sluchacza ze nas wspieracie na radiu cyganeczka za przybycie na audycje urodzinowa naszego radia za mile pozdrowienia na konsole a ekipie tez dziekuje bardzo za mile audycje i ze poswiecacie czas na radiu ze bawicie super nutkami wszystkich milych sluchaczy zycze by to radyjko dalej cieszylo wszystkich jeszcze raz bardzo dziekuje wszystkim. dziekuje rowniez bylym prezenterom za mila wspolprace
szef radia kojot2 [23.03.2019]
dziękuje wszystkim prezenterom za audycje rocznicy naszego radia za serce włożone za czas poświęcony na radiu za cało roczne granie słuchaczom dziękuje za liczne przybycie za każdodniowe odwiedzanie naszego radia wszystkim życzę by to radyjko cieszyło wszystkich i niosło radość jestem wam wdzięczni dziękuje
słuchaczki Cyganeczki. [23.03.2019]
Witamy i Pozdrawiamy a z okazji Rocznicy życzymy rozwijających się skrzydeł sięgających od Polski dalej jak Niemcy,Francja czy Szwajcaria.Jesteście SUPER tak trzymajcie.! Powodzenia! ! !
kojot2 [21.03.2019]
dziekuje wszystkim za pamiec za zyczenia
słuchaczki Cyganeczki. [20.03.2019]
Z okazji Imienin Wszystkiego najlepszego dla Szefa Kojota2 przedewszystkim zdrowia,którego z serca życzymy.
Ela [19.03.2019]
Kojotku w dniu imienin spełnienia wszystkich marzeń ,dużo zdrowia i uśmiechu .Radości i samych słonecznych dni w życiu.Koj0tku Wasze radyjko jest super.
Szalona parkietu:) [18.03.2019]
Z okazji Twego święta Marian życzę Ci kolejnych dni,
miesięcy i lat pełnych miłości i radości,
ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego,
abyś potrafił się cieszyć życiem
w każdym jego momencie.:)
Damian z Elą [06.03.2019]
Reniu dziękujemy za wspaniałe utworki brawo ty!
Bogdan z żoną. [20.02.2019]
Reniu dziękujemy tobie za te dawno niesłyszane nutki fajna audycja,żona jest zachwycona rzadko takie tu puszczacie.Ukłon dla ciebie Bogdan i Marysia.
Krzysiek z olesna śląskiego [19.02.2019]
Pozdrawiam radyjko prowadzaca i poprosze o coś Jesili
Sluchacz [13.02.2019]
Super radio tylko jeden prezenter nie pasuje do tego zespolu
Sluchacz [12.02.2019]
wspolczoje tak ladnemu radio za prezentera Jurka jest to prezenter bardzo nieodpowiedzialny i prezenter z wielkimi wymogami.to tylko ostrzezenie dla tak super radia
Krzysztof [02.02.2019]
Super radio i fajne nutki polecam
wojtek [16.01.2019]
pozdrawiam wiesia
Lukasz nedza [14.01.2019]
Chciałbym zamówić piosenkę angielska p flames of love zespołu fancy pozdrawiam wszystkich prowadzących oraz marjusza Madej a i anie woznacza i życzyć im rocznicy ccgodzinie razem
Jolanta z Australi [12.01.2019]
Radio bombowe!!!!!! Sluchamy Was kilka dni !!!! Gracie cudownie .Pozdrawiamy Was wszystkich !!!!!do nastepnego razu.
Irena [08.01.2019]
Pozdrawiam całe radio
Kazimierz [30.12.2018]
Wszystkiego dobrego dla całego wspaniałego radia w Nowym roku dziękuję za ten rok powodzenia jesteście wielcy
krzysztof[ 2018 12 25[ [25.12.2018]
na radiu som super nutki i super ekipa
lauret [17.12.2018]
super radio wspaniali prezenterzy jestescie wielcy pozdrawiam i tak trzymajcie tu was znalazlem i to tez juz moje radio do sluchania
SLAWEK [15.12.2018]
ZAPRASZAM DO GLOSOWANIA NA NASZO STACJE I DO SLUCHANIA NAS OD RANA DO GODZIN NOCNYCH I WEEKENDY DO AUDYCJI NOCNYCH.ZYCZE MILEJ ZABAWY Z NASZYM RADIEM.
GREGORY [15.12.2018]
ZAPRASZAM DO GLOSOWANIA NA NASZO STACJE I DO SLUCHANIA NAS OD RANA DO GODZIN NOCNYCH I WEEKENDY DO AUDYCJI NOCNYCH.ZYCZE MILEJ ZABAWY Z NASZYM RADIEM
rena [15.12.2018]
pozdrawiam z Gostynina
Stasia [14.12.2018]
Dziękuję wszystkim słuchaczom za miłą opinię i cieplutkie komentarze....Jak gra Radio Cyganeczka to cieszy ucho każda nuteczka..Dla słuchaczy gramy i do zabawy zapraszamy
Kristina i Stanley z Florydy [13.12.2018]
Serdecznie dziekujemy Basi z Lublina na za przepiekna audycje i piosenki jakie grala dla nas i sluchaczy.Pozdrawiamy Cie Basiu milutko .