Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Cyganeczka

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Cyganeczka

Jeżeli lubicie śląskie przeboje, a Wasze życie wydaje się puste bez grającej w tle muzyki, warto abyście się pochylili nad niedawno powstałym, dynamicznie rozwijającym się, rewelacyjnym radiem Cyganeczka.

Radio zostało stworzone przez dwoje ludzi z wielką pasją do muzyki. Józef, którego pseudonim to kojot2 oraz Janeczka, chcąc zrealizować jedno ze swoich największych marzeń, zdobyli się na olbrzymi krok, który poskutkował założeniem radia. Swoją pierwszą audycję poprowadzili w marcu 2018 roku.

Radio Cyganeczka gromadzi kilkunastu prezenterów. Są nimi: Szefowie – Józef i Janeczka, Basia, Janek, Krystynka, Marian, Mireczka, Mirena, Stasia, Tosia oraz Dana, która jednocześnie pełni rolę redaktorki portalu społecznościowego Facebook. Prezenterzy nadają nie tylko z Polski, ale również innych państw Europy, takich jak: Niemcy, Francja czy Szwajcaria. Założyciele Radia Cyganeczka są niezwykle dumni, że wśród nich znajdują się rodowici ślązacy, którzy swoje audycje prowadzą we wspaniałej śląskiej gwarze.

Strona radia jest wyjątkowo intuicyjna, a użyta kolorystyka jak i grafika w tle – złote kule dyskotekowe – nawiązują do szampańskiej zabawy do białego rana. Na samej górze, po prawej stronie widnieje ogromny napis obwieszczający wszystkim goszczącym słuchaczom nazwę radia. Poniżej znajduje się wypisane złotymi literami menu. Można tutaj znaleźć takie zakładki jak: ekipa, ramówka, top lista, pozdrowienia, pozdro na stronę oraz DJ Panel.

W zakładce Ekipa znajdziecie zdjęcia waszych ulubionych prezenterów. Ramówka kryje w sobie tabelę z dokładnie rozpisanymi dniami, godzinami oraz nazwami audycji. Wśród nich znajdują się, między innymi: „Gram co mam”, „Tylko muzyka”, „Muzyczny relaks”, „Muzyka w sercu każdego”, „Różne nutki”, „Muzyczny kuferek” czy „Muzyczna ruletka”. Top lista ukaże wam ulubione przeboje wybrane przez słuchaczy. Zakładki z pozdrowieniami pozwalają na pozostawienie kilku ciepłych słów z dedykacją dla najbliższych, które pojawią się na głównej stronie radia.

Na samym środku strony Radia Cyganeczka, oprócz ramki z pozdrowieniami, odnajdziecie informację na temat aktualnie prowadzonej audycji oraz jej prezentera. Poniżej widnieje panel sterujący. Radio uruchomicie przyciskiem w kształcie czerwonej łezki. Na samym dole strony znajduje się okno, gdzie każdy może włączyć się do radiowego chatu oraz informacja o współpracy ze Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS. Po prawej stronie można zauważyć obracające się, niebieskie logo. Jest to przycisk przekierowujący słuchaczy na konto Facebook’owe radia.

Radio Cyganeczka jest dla tych z was, którzy szukają ciepłego miejsca, gdzie zawsze gra śląska muzyka. Miłość do muzyki czuć podczas każdej z emitowanych audycji. Nie ma wątpliwości, że osoby tworzące stację są stworzone do kontaktu z drugim człowiekiem. Prezenterzy tego radia mają wspaniałą umiejętność tworzenia niepowtarzalnego śląskiego klimatu.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Bardzo dziękuje za życzenia, które otrzymałam od tak wielu osób – tych najbliższych, bliskich i tych dalszych i nawet tych, których zupełnie nie znam! To wielka dla mnie radość, a jednocześnie chwila do zastanowienia się, ponieważ nie wiem, jak mam Wam wszystkim podziękować za tak miłe słowa! Może po prostu powiem – dziękuje Wam wszystkim za życzenia!
Leszku spoczywaj w pokoju * byles wspanialym przyjacielem i prezenterem ,takiego bedziemy cie pamietac
Witajcie kochani :) Z okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia Zycze szefostwu o ogromnym serduszku ,prezentera radyjka i wszystkim sluchacza Zdrowych i szczesliwych Swiat w gronie rodzinnym Pozdrawiam i dziekuje .ze jestescie znami sluchaczami :)
Tak zgadza się radio Superowe 17.12 audycja po 18.00 fajna
Super grasz
CUDOWNE PIOSENKI DARKA NOWICKIEGO DZIEKUJEMY SUPER RADIO
super audycja pozdrawiam :)
Super piosenka. To były czasy moich lat
Dziękuję za życzenia i audycje urodzinowe
super wekeendu jesiennego pozdrawiam
Dla Mariolki i Sabinki wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ,duzo zdrowka ,milosci i spelnienia marzen
Dziękuje za życzenia urodzinowe Wam wszystkim,
za okazaną mi pamięć i przyjaźń, za to po prostu,
że jesteście tutaj i teraz.
Dziękuje wszystkim za miłe słowa i szczerość,
jaka z nich płynie!
Dziękuje za życzenia zdrowia
i udanego życia.
Po prostu dzięki wielkie za życzenia urodzinowe
Pozdrawiam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz. Powodzenia.
Goraco pozdrawiam :-) :-*
Serdeczne pozdrowienia dla Halinki z Cambridge
super muzyka.
super radio w którym mam zaszczyt grać
Życze Wam ogromnych sukcesów i czekam na Wasz radiowy czacik:)
Pozdrawiam caluski
Pozdrawiam cala ekipe z radyjka Cyganeczka
To jest to-super
Najwspanialsze Radio w który się zakochałam !
z okazji 3 rocznicy istnienia radia cyganeczka chcemy podziękować wszystkim słuchaczom dziękujemy prezenterom którzy grali na tym radiu jesteśmy wam wdzięczni za pomoc w założeniu i startu radia 3 lata temu Obecnym prezenterom dziękujemy za każda audycje za włożone serce w rozwój radia dziękujemy wszystkim słuchaczom za życzenia
Witam też pochodzę ze śląska,dokładniej to z górnego,Czechowice-Dziedzice.Pozdrawiam ekipę
Dla njwspanialszej żony na świecie.Dla mojej kochanej Martusi.Kocham cię od zawsze na zawsze.Kochanie życzę nam kolejnych wspaniałych lat.Dzień za dniem ucieka lecz z tobą niech czas stoi w miejscu.Kocgam cię

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio