Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Fruzia

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Fruzia

Lubisz słuchać niewielkich stacji radiowych, które zachęcają oryginalnymi audycjami i świetną muzyką? Szukasz miejsca, w którym będziesz czuć się jak u siebie, a może chcesz spróbować swoich sił i stać się integralną częścią rozgłośni w postaci prezentera? Każdą z tych rzeczy możesz doświadczyć, poznając radio Fruzia.

Radio Fruzia to młode radio, które powstało pod koniec 2021 roku. Jego założycielem jest właśnie Fruzia (Jola), która chciała stworzyć miejsce pełne dobrej zabawy i przyjemności jaką niesie słuchanie ulubionej muzyki. W tym samym czasie pojawiła się oficjalna strona rozgłośni na Facebooku. To właśnie na tym portalu twórczyni radia wstawia ciekawostki, aktualności i życzenia a także teledyski popularnych szlagierów. W radiu przeważa muzyka taneczna – zarówno Polska jak i zagraniczna. Słuchając kolejnych audycji, aż chce się poderwać i tańczyć.

Głównym motto radia Fruzia są słowa: „Radio Fruzia jest po to, aby nieść przyjemność, rozrywkę, miłą zabawę wszystkim słuchaczom.” i to one przewijają się zarówno na głównej stronie radia jak i na oficjalnej stronie rozgłośni na Facebooku. Jeżeli więc szukasz miejsca, które przyniesie ci dużo pozytywnej energii, nie czekaj dłużej tylko włącz radio Fruzia.

Radio Fruzia jest ciągle na początku swojej drogi. Prezenterami regularnie pojawiającymi się w ramówce jest Fruzia oraz Robert z Suwałk. Rozgłośnia aktywnie poszukuje większej ilości prowadzących do swojej ekipy, więc jeśli marzy wam się bycie radiowcem i lubicie granie miłe dla ucha – zgłoście się, wysyłając maila lub kontaktując się z twórczynią rozgłośni – bardzo możliwe, że powiększycie grono prezenterów radia Fruzia.

Ramówka radia jest bardzo różnorodna i często pojawiają się w niej nowe, interesujące audycje. Warto sprawdzać ją na bieżąco, bo rozgłośnia jeszcze nie ma ujednoliconego i powtarzalnego cotygodniowego programu.

Jak wygląda strona radia Fruzia? To nowoczesny portal, pełen ruchomych elementów. Tańcząca w tle dziewczyna zachęca słuchaczy do dobrej zabawy a połączenie ciemnych barw z jaskrawymi kolorami dodaje energii i ożywia. Na stronie głównej (po kliknięciu w duży przycisk „power”) w centralnym miejscu znajduje się odtwarzacz online, na którym przeczytamy imię prezentera aktualnej audycji, jej nazwę oraz aktualną liczbę słuchaczy. Poniżej przewija się pasek wiadomości a pod nim widnieje informacja o zaplanowanych audycjach. Na dole strony znajdziemy menu z ramówką, pozdrowieniami, czatem, linkiem do opisu ekipy, panelem DJ-a oraz Top Listą. Radia Fruzia posłuchamy również na komputerze przez najpopularniejsze muzyczne playery (odnośniki do nich są umieszczone w górnym prawym rogu strony). Co więcej, słuchać radia możemy także poprzez aplikację na naszych urządzeniach mobilnych z systemem Android. Odpowiedni program ściągniemy klikając na link w prawym dolnym rogu strony głównej!

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, jeśli w twoim sercu gra muzyka, a twoje nogi same rwą się do tańca, gdy słuchasz melodyjnych kawałków – Radio Fruzia to miejsce, które powinieneś znać!

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

PROSIMY O PIOSYNKI DARKA NOWICKIEGO

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio