Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Larmo

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Larmo

Po czym rozpoznać naprawdę dobre radio internetowe? Oczywiście, po tym, jaką muzykę dla nas gra! Choć w Internecie znajdziemy wiele rozgłośni promujących muzykę śląską, Radio Larmo jest wyjątkowe – bo puszcza to, co gra w sercach zarówno prezenterów, jak i słuchaczy!

To bardzo młode radio, które chce dzielić się ze słuchaczami dobrym nastrojem i jeszcze lepszą muzyką. Jak sami wspominają, w najskrytszych marzeniach nie myśleli, że ich projekt będzie cieszył się aż tak dużą popularnością. Zainteresowanie radiem sprawia, że z jeszcze większym zaangażowaniem tworzą to szczególne miejsce w eterze!

Radio Larmo korzysta z najlepszej serwerowni w Niemczech, skupiającej rozgłośnie hobbystyczne, dzięki czemu może pochwalić się legalną muzyką w doskonałej jakości.

Mimo tego, że załoga radia nie jest liczna, każdy z prezenterów posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy przed mikrofonem. Oczywiście, każdy ma szansę, aby zostać prowadzącym audycje – wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres znajdujący się na głównej stronie radia i uwaga – mimo że doświadczenie jest zdecydowanie mile widziane, to nie jest konieczne. Radio Larmo cały czas się rozwija i jego twórcy mają nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą grać jeszcze więcej, jeszcze lepszej, miłej i przyjemnej dla ucha muzyki.

Radio Larmo odnajdziemy w Internecie pod adresem http://radio.larmo.online/. Na stronie głównej znajdziemy tytuł aktualnej lub zbliżającej się audycji i to, jakiego utworu słuchamy oraz, co przed chwilą dla nas grało. Przeczytamy także, że radia możemy słuchać wszędzie z różnych urządzeń, takich jak komputer, tablet czy telefon. Znajdziemy tutaj również linki do playerów. Na górze witryny zobaczymy, między innymi, odnośniki do pełnej ramówki, czy do podstrony dotyczącej prezenterów radia. Warto zwrócić uwagę na ogłoszenie widniejące w dolnej części strony głównej, mówiące o tym, że każdy może zostać redaktorem radiostacji – czyli osobą przygotowującą listy utworów, które później odtwarza autopilot. Taka interaktywność pozwala nam poczuć się prawdziwą częścią Larmo.

Na samym wstępie rozgłośnia reklamuje się słowami, że z pomocą jej audycji, żaden poniedziałek nie będzie straszny. I przyznajemy – słuchając pełnych energii i przyjemnych dla ucha utworów – zdecydowanie mają rację.

Muzyczna podróż i życiowa przygoda – tak o radiu Larmo mówią jego współtwórcy i właśnie tym chcą dzielić się ze swoimi słuchaczami. Póki co, wychodzi im to znakomicie!

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Na wasz 1 GYBURSTAK gorko gratuluja i dalszych lot zycza WOM wszystkim w Internecie
Fajnie grocie. 5/5.
hallo hallo krotko ale nie sciemiam Radyjko jest super super
ZDROWYCH RADOSNYCH SWIAT BOZEGO NARODZENIA
ORAZ SZCZESCIA POMYSLNOSCI W NOWYM ROKU
DLA CALEJ ZALOGI RADYJKA ORAZ WSZYSTKICH SLUCHACZY
Super MUZYKA moje klimaty. Pozdrowienia dla calej Stacji Radia Larmo.
Super MUZYKA moje klimaty. Pozdrowienia dla calej Stacji Radia Larmo.
Chciałam podziękować redakcj radia Larmo za superowe audycję świetnie gracie tylko tak dalej aż się chce sluchac takom dobrom muzykę
Pozdrawiam calom ekipe radia Larmo super gracie tylko tak dale polecam każdemu to radio
POLECAM KAZDEMU POSLUCHAC TEGO RADYJKA BO WARTO
MILUTKO POZDRAWIAM WSZYSTKICH DJ ORAZ SLUCHACZY
KTO RAZ POSLUCHA TO NAPEWNO JUZ ZOSTANIE
TAK JAK JA TO ZROBILAMMMILUTKO PLYNIE CZAS
PIOSENKI DLA SLUCHACZY STARSZYCH ORAZ MLODYCH
KAZDY COS ZNAJDZIE DLA SIEBIE.
Witam jak pozdrawiam tych co słuchają tego fajnego radyjka larmo fajnie tu grocie muszam powiedziec że jeszcze nie słyszałem takich fajnych piosenke aż nogi same lotaja tu i tam wszystkich do słuchania tego radia larmo zaproszom super zaloga bardzo fanie grocie tak czymac dalej
Witom i pozdrowiom wszystkich na tym fajnym radyjku. szefostwo i D.J.bardzo fajnie grajom każdy no inny styl i gust..super muzyka zabawa i humor...jak dla mnie to Pyjter i Artur tak trzymać super...reszta tyż musi być i grać bo bez tej całej ekipy ani rusz..pozdrawiam
pozdrowiom Wszystkich co sluchajo to fajne radyjko
uklon do szefostwa i caly zalogi
polecom to radyjko
DZIEKI POPROSTU!!
Witam jak pozdrawiam wszystkich sluchaczy tych co słuchają fajnego radia Larma
POZDRAWIAM WSZYSTKICH DJ Z RODZINKAMI ORAZ SZEFOSTWO
CZYLI GABI I DARKA JAK I WSZYSTKICH SLUCHACZY
WSZYSCY PIEKNIE PROWADZA AUDYCJE BEZ WYJATKU
KAZDY MA INNY SPOSOB W PROWADZENIU AUDYCJI
POLECAM TO RADYJKO LARMO BO WARTO POSLUCHAC
SUPER RADIO
POLECAM Fajnie sie sucho jak radyjko gro, a musza pochwolic sam Artura , fajnie gro i fajnie ludzi zabawio, superrrrrr Artur tys je sam nojlepszy, dali tak grej, a jo cie suchom i zycza fajnych audyci
Pozdrawiam wszystkich radiosluchaczy którzy słuchają radia i prowadzących
Zigi mosz racjio gro fajniscie Artur nojlepji
Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy słuchają radia i prowadzących
Milutko pozdrawiam Szefostwo czyli Gabi i Darka
Dj z rodzinkami sluchaczy zycze dalej Humorku jak i zawsze dobrej
muzyki.Zachecam do sluchania bo warto.
Fajnie sie sucho jak radyjko gro, a musza pochwolic sam Artura , fajnie gro i fajnie ludzi zabawio, superrrrrr Artur tys je sam nojlepszy, dali tak grej, a jo cie suchom i zycza fajnych audyci
Pozdrawiam
Pozdrawiam cieplutko miłej zabawy
Sledze to radio prawie od poczatku i coraz czesciej slucham. Podoba mi sie, luzna atmosfera, prenterzy weseli i z humorem, duzo fajnej muzyki......tak wiec polecam!!!! I tak trzymac!!!!
FAJNIE GRACIE i tak TRZYMAC!!!!!
Pozdrawiam Wszystkich którzy WAS słuchaja,
Łapaka w gore i glos na radio oddany.
Super muzyka

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio