Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Nysa

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Nysa

Dla tych z was, którzy poszukują rozgłośni internetowej, która oferuje rzetelne informacje lokalne oraz rewelacyjną muzykę (nie tylko współczesną, ale też tę z lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych), doskonałym wyborem będzie Radio Nysa.

Ta komercyjna, lokalna stacja radiowa w Nysie wita się każdego dnia ze swoimi słuchaczami od szóstego grudnia 2012 roku. Na początku działalności redaktorem naczelnym stacji był Grzegorz Frątczak, będący wieloletnim dziennikarzem oraz dyrektorem muzycznym Radia Łódź. W lutym 2013 roku osobą przewodzącą w rozgłośni stał się Paweł Konieczny, by we wrześniu tego samego roku ustąpić miejsca Maciejowi Górskiemu. Od roku 2016 stacją kieruje niezawodny Michał Lewandowski.

Biurowiec, w którym znajduje się siedziba radia, znajduje się w Nysie przy ulicy Podolskiej 22. Stacja może pochwalić się trzema, połączonymi ze sobą nowoczesnymi, multimedialnymi studiami emisyjnymi, produkcyjnymi oraz lektorskimi, które są sercem rozgłośni.

Radio Nysa prezentuje programy, z których większość jest o tematyce publicystycznej i informacyjnej. Są to autorskie projekty rozgłośni. Co ciekawe, stacja prowadzi także działalność eventową, szkoleniową dla polityków oraz z zakresu Public Relation.

Filarem radia jest kilkunastu dziennikarzy, bez których nie byłoby mowy o jakimkolwiek ruchu w eterze. Są to prezenterzy starannie wyselekcjonowani oraz przeszkoleni. Ich niebywałą zaletą jest doskonałe połączenie młodości i zapału z doświadczeniem i perfekcjonizmem. Program, jaki radiowcy prezentują jest dość uniwersalny i jak sami mówią „kierowany jest do szerokiego grona słuchaczy, w wieku od 20 do 60 lat”. W ramówce z pewnością każdy z was znajdzie coś dla siebie. Są tu programy informacyjne, publicystyczne, sportowe, poradnikowe, kulturalne, familijne czy religijne.

Na poziomym menu zobaczycie siedem zakładek. „Start-radio” pozwala wrócić do strony głównej, na której dobrze widoczny jest przycisk uruchamiający internetową rozgłośnię. Klikając w „Wiadomości”, dowiecie się najważniejszych newsów z Nysy, powiatu oraz regionu. W zakładce „Goście” odkryjecie niezwykłe osobowości za sprawą audycji „Gość dnia” i „Śniadanie w Radiu Nysa”. Gdy w radiu zapowiadane są konkursy, znajdziecie je w miejscu o tej samej nazwie. „Reklama” to nic innego jak patronaty medialne oraz giełda pracy. Chcąc napisać do stacji, wystarczy kliknąć w „Kontakt”, by zdobyć niezbędne do tego dane. W zakładce „Programy” znajdziecie archiwalne nagrania z „Agrośrody” i „Majsterkowa”.

Wygląd strony radia jest niezwykle minimalistyczny, z pewnością spodoba się tym z was, którzy nie przepadają za wymyślnymi grafikami i mocno kontrastującymi kolorami. Na stronie dominuje błękit, czerń, szarość oraz biel – będąca tłem dla całości. Gdzieniegdzie przebija się czerwień.

Radio Nysa to miejsce dla wszystkich, którym nie są obojętne losy regionu. Będzie to doskonała stacja dla osób zainteresowanych nie tylko informacjami na temat nowych inwestycji i projektów, ale też dla tych, lubiących się doskonale bawić przy wybornej muzyce.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Pozdrowiom słuchaczy oraz cołke radio , osobne pozdrowiynia do Artura Furmana oraz Oli .

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio