• Słuchacze (sloty)
  Radio Raban.
 • 1553
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1771
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Raban

Śląskie Radio Raban swoją przygodę z internetowym graniem zaczęło 4 września 2013 roku. Tę młodą radiostację założyła i prowadzi DJ Basia. Radio Raban powstało z myślą o słuchaczach - szukających oryginalnego śląskiego grania. Jak wyznaje cała redakcja: radio istnieje właśnie dzięki słuchaczom. Kontakt z fanami motywuje każdego prowadzącego tak bardzo, że nie można przestać być prezenterem, gdy raz się tego spróbuje. Rozgłośnia Raban razem z wiernymi słuchaczami tworzy jedną zgraną muzyczną rodzinę.

Podczas audycji na żywo, czytane są pozdrowienia od słuchaczy, które możesz wysłać za pomocą konsoli ze strony internetowej radia. To również słuchacze mają decydujący głos dotyczący tego, co będzie grane podczas każdego programu.
czytaj więcej...

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
BasiaRR [08.12.2018]
Pieknych Adwentowych chwil zycze wszystkim i pozdrawiam serdecznie:)
Bogusia [06.11.2018]
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami Z ogromnym bólem przyjęłam wiadomość o śmierci Naszej Zosi z Wrocławia w Pamięci zostaną mile chwile spędzone razem na radio Raban i nie tylko Zosiu Spoczywaj w Spokoju . . Rodzinie i bliskim przekazuje wyrazy współczucia.
BasiaRR [06.11.2018]
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego

Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
przychodzi jednocześnie jak patos i humor
jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
jak dzwięk troche niezgrabny lub jak suchy ukłon
żeby widziec naprawde zamykają oczy
chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzec
kochamy wciąż za mało i stale za późno
(ks. Jan Twardowski )
Zosiu z Wroclawia na zawsze zostaniesz w "Rabankowych" sercach
słuchacz [31.07.2018]
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny babci misiaczków, wieczny odpoczynek racz dać jej panie.
Barbara Szczepanska [06.06.2018]
Basienko Ja tylko dołączam się do Słów Bogusie Joasi i Michała ...jeszcze Raz pozdrawiam Cię Serdecznie Basiu Szukam Prezenterów z Radia Raban ale to już nie to Samo Takiego Radia juz nie znajdę ...życzę Ci Basiu Zdrowka i Rabankowi ...pięknych Spacerów z Tobą Basiu ......Papapa ...
Halinka z Wielkopolski [02.06.2018]
Witam ,co sie stało ,nie mogę otworzyć Radia Raban, nie wiem jak sie zarejestrować.
Zawsze było łatwo.
Pozdrawiam
Barbara Szczepanska [18.05.2018]
Basiu widzę ze jeszcze mogę Napisać Radio Raban zostanie mi w PAMIĘCI DO KOŃCA MOICH DNI ....POZDRAWIAM CIĘ BASIU SERDECZNIE ..
Bogusia [06.05.2018]
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim szacunkiem - uczu­ciem...Z głębi serca Dziękuje Droga Basiu za wszystkie piękne chwile spędzone razem ..Życzę Zdrowia Szczęścia - Miłości . .Chciałabym być milem wspomnieniem Którego nie wymażesz z Pamięci ..Proszę pamiętaj moje oczy mój uśmiech porostu Mnie .DZIĘKUJĘ wszystkim Wam Kochani prezenterzy a szczególnie tym , co byłam od samego początku, szefowej Basi Marzence Beatce Łukaszowi i wszystkim , ale to wszystkim prezenterom co Tu grali na radio Raban Życzę Wam Kochani zawsze full Konsolki i gorącego Mikrofonu. Niech Zegar wybija tylko same szczęśliwe Wam godziny, a Zdrowie, Miłość i Pogoda ducha, niech Was otula każdego dnia . DZIĘKUJĘ również koleżankom i kolego którzy mnie miło pozdrawiali , za wspaniałe chwile i super Zabawę w Waszym towarzystwie .
Joasia z Piekar [06.05.2018]
Dziękuję Basi Rabankowej i prezenterom Rabanka za wspólne chwile których nie zapomnimy nigdy.Ten czas który przeszedł do historii będzie z nami nadal we wspomnieniach. Przyjażnie które zostały zawiązane będą pielęgnowane.Do tej pory myślałam że tylko muzyka łączy,ale teraz wiem że to tylko jedno z ogniw.Ważnym ogniwem była też Basia.Dziękujemy z całego serca....Basiu,życzymy Ci odpoczynku,zdrowka i spokoju.Joasia i zaprzyjazniona Kawiarenka.
michał47 [29.04.2018]
Witam..Zawsze mam obawy,kiedy coś zbyt łatwo idzie,kiedy jest super super,kiedy wszyscy wszystkich kochają,że wtedy może być tylko gorzej..Choć uruchomiłem wszystkie swoje kanały,dojścia,nikt nie wie !!! co było powodem zaprzestania działalności Radia Raban..Prezenterzy każdego dnia podkreślali,że bez słuchaczy radio właściwie nie żyje,a przecież Radio Raban miało słuchalność,jedną z większych wśród pokrewnych stacji..Korzystając z możliwości /jeszcze/,chciałbym podziękować zarządzającej Radiem Raban,Basi z Bad Uberkingen,Paniom prezenterkom,Panom prezenterom,za tych 1692 razem spędzonych dni..Za poświęcony czas,za ciepło,za piękne wiersze..Słuchaczkom/om,zwłaszcza tym aktywnym,za tworzenie wesołej,domowej atmosfery..Ja póki co,od kilku dni rozglądam się dookoła,czy aby nie biorę udziału w programie "ukryta kamera",i z uporem maniaka,z nadzieją,co godzinę próbuję włączyć Radio Raban..Pozdrawiam..michał47
Daniela [26.04.2018]
Kochani, smutno mi bez was :-(
tereska [26.04.2018]
dlaczego radio nie gra? wie ktoś? jaka przyczyna była zamknięcia?
Zosia [24.04.2018]
Szkoda , ze Radio przestało nadawać muzykę pozdrawiam
tesia [24.04.2018]
co się stało z moim ulubionym radiem raban ??? :(
agness w pracy [24.04.2018]
Witam milutko Wszystkich ,smutna wiadomość radio Raban przetasło grać. Może założycielka tego radio napisze parę słów dlaczego tak stało się? Słuchacze też chcą wiedzieć skąd taka drastyczna decyzja ..pozdrawiamy
sluchacze [24.04.2018]
SZANOWNA PANI BASIU PROSZE WLACZYC TO WSPANIALE RADIO RABAN CO CO INNI MOWIA TO POPROSTU ZAZROSC TO JEST NAJWSPANIALSZE RADIO PROSZE NAS SLUCHACZY NIEZOATAWIAC I GLOWA DO GORY POZDRAWIAMY RADIO RABAN Z SZEFOWA BASIA I SUPER PREZENTERAMI TU STWORZYLISMY WSPANIALA RODZINE RADIOWA I NIKT NAS NIEROZLACZY Z POWAZANIEM SLUCHACZE
Janek [24.04.2018]
Co się stało ? Dlaczego radyjko już nie gra ? Czy będzie nowe ? Co z ekipą radyjka ? Szkoda tak bardzo będzie mi go brakować !
Babcia-misiaków [24.04.2018]
Serdecznie dziękuję Basi Rabankowej za piękne chwile oraz Prezenterom ,za serdeczność i ciepło które mają w sobie.Dzięki Basi poznałam wielu wspaniałych ludzi,z którymi będzie cały czas kontakt.Basiu,stworzyłaś nam żywy pomnik za co jeszcze raz dziękuję i życzę Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego dobrego i fajnych chwil..
Basia RadioRaban [24.04.2018]
Drodzy Sluchacze i Prezenterzy,

Z dniem 24.04.2018 r Radio Raban zakonczylo swoje nadawanie.
Gralismy 1692 dni.

Dziękuję za te wspaniałe dni wszystkim naszym Sluchaczom. Kawiarence
i calej Zalodze Radiowej.

Wspólnie przeżywaliśmy cudowne chwile,
każdy z Was pozostawił po sobie jakiś ślad,
jakieś wspomnienie.
Mam nadzieje, ze rowniez Radio Raban
milo zapisalo sie w Waszej pamieci.

Pozdrawiam

Basia
Misia [24.04.2018]
Pozdrawiam radio raban, super gracie a dowiedzialam sie o was przypadkiem. Pozdrawiam prowadzacych audycje
RAFAL [08.04.2018]
POZDRAWIAM CALE RADIO RABAN I MILA PREZENTERKA SAMI DZIEKUJE
Irena z Bochni . [08.04.2018]
Przesyłam wszystko słuchaczom ,dobrego i radosnego dnia ,oraz dobrej zabawy.
Irena z Bochni [08.04.2018]
Dla Julii i Janka samych radosnych chwil ,życzy Irena z Bochni poproszę piękną piosenkę z repertuaru Kalagi.
Irena Wiśniewska. [08.04.2018]
Dla
Julii mieszkającej w Anglii , wszystkigo co najlepsze ,samych radosnych i pogodnych dni ,przesyła Irena z Bochni ,Julja ,buziak .
ewald z opola [22.03.2018]
witam witam jestescie kochani a o piosenke prosze die flippers