• 28
  Słuchacze (sloty)
  Radio Roland.
 • 1191
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2699
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Roland

Autoplay
Radio-Roland to rozgłośnia, która w główniej mierze ma na celu umielenie swym słuchaczom czasu za pomocą dobrej śląskiej muzyki.

Pierwotnie rozgłośnia nosiła nazwę Roland–Radio-Dj. Pierwsza audycja została nadana 14 kwietnia 2014 roku o godzinie 17.00 i od tej pory radio poszerza grono słuchających go fanów. Już 28 kwietnia został zmieniony serwer, właśnie z uwagi na powiększjącą się liczbę słuchaczy. Z czasem stacja zaczęła urozmaicać swoje audycje, zapraszając do studia gości, choćby takich, jak Neuhengstett jest Chris. Oprócz tego w rozgłośni pojawili się też zwykli goście – wierni słuchacze z różnych okolic Śląska. Coraz większa liczba słuchaczy zwiększyła potrzebę zmiany składu prezenterów i 26 lipca do załogi dołączyła nowa prezenterka Teresa z Knurowa, która otrzymała  miano Dj Tesi. Z czasem pojawił się pomysł na zmianę nazwy radia na krótszą i łatwiejszą do zapamiętania. Od 12 września rozgłośnia nosi nazwę Radio-Roland. 16 września nastąpił kolejny przełom, mianowicie radia można od tamtej pory słuchać poprzez dwie strony internetowe: www.radio.de oraz www.tunein.com. Z każdym kolejny miesiącem rozgłośnia się rozwija coraz bardziej i zdobywa nowych słuchaczy.
czytaj więcej...

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Kromka roman [03.10.2019]
Pozdrawiam wszystkich słuchaczy radia kocham was te radio jest boskie
wierno suchaczka [30.09.2019]
Zycza colkiej zalodzie radiowej ,,dobrego startu w nowy tydzien ,,RR to najlepsze Radio
Sarah [28.09.2019]
Pozdrowienia dlo calej radakcji i wszystkich sluchaczy. Milego Weekendu!!!
Woźno z Kurnika RR [24.09.2019]
Wszystke Kwoki z naszyj paki uwielbiajom naszego Kokota Marka i dziynkujymy pozostalyj ekipie ze przijyli tak wspanialego prezyntera z Hamburga kery jest szefym naszego kurnika i dbo festy o swoje Kwoczki.
Mareczku na naszym spotkaniu za kilka dni bydziesz Gwiazdom nr JEDYN i
ogloszymy cie naszom najukochanszom Maskotkom
Nasz Kokot jest ozdobom Radia Roland
Katarynka i Masz Kytnik [20.09.2019]
Dobro zabawa i milo atmosfera atmosfera w kurniku dziynki kokoszce i kokotowi.Takij zabawy zodyn niy zapewni.Masaze gratis dla wiernych sluchaczek
Sarah [18.09.2019]
Pozdrawiam Ekipę Radia. Prezenterzy Gwarantują dobrą zabawę i atmosferę na audycjach. Dużo dobrej, różnorodnej muzyki-dla każdego coś dobrego.
wierno suchaczka [18.09.2019]
Witom sam wszystkich co sam skryflajom,musza sam cos sprostowac,co za bzdury sam piszecie,na naszym Radiu Roland sa wszyscy SUPER Prezenterzy,a nie ino te wymienione persone,jak by nie nasz Chef Radia to oni by tyz nigdzie nie Gral,zodyn by ich nie slyszol,Najlepszy je sam nasz Chef Roland,on zalozyl te Radio,bez niego nie byloby radia Roland,SUPER Chef momy, do ciebie PANIE Jorgel,Musz Pieter,Hanzi,otwoszcie sie swoje Radio i biercie tych SUPER prezenterow do wos ,to nie bydziecie musieli ,nic pisac,bydziecie super klika ,jak to sie po waszemu godo JEDYN ZA WSZYSTKICH ,WSZYSCY ZA JEDNEGO, a ta prezenterka co sie ino smieje,to lostowce ja sam ,lona do waszej kliki nie pasuje
Sarah [18.09.2019]
Pozdrawiam Ekipę Radia. Prezenterzy Gwarantują dobrą zabawę i atmosferę na audycjach. Dużo dobrej, różnorodnej muzyki-dla każdego coś dobrego.
Kochani ludzie (Jorgel! Musz Pieter! Hanzi! Poziomka podomka ! Muszka Terka ! pierdołami się sam nie zajmujcie!!! WASZE HASLO!-Jedyn za fszyjstkih a fszyjstke za jednego! Tylko że nie wszyscy należą do waszego Klubu ..... Macie swój kurnik to tam kukurykujcie!!!!!!! Nie chcecie słuchać, bo wam nie pasuje, poprostu nie słuchajcie!!!!
Pozdrawiam.
wierna suchaczka [18.09.2019]
Dla calego tumu Radiowego Wszytkiego dobrego ;;;
Wierny sluchacz [14.09.2019]
Pozdrowienia dla całego radia
Jorgel [14.09.2019]
Jo sam yno krutko sprostowac, a tak na richtig to do Muszki slowo yno,Muszka mosz racja Kristelka i Marek jednak som nojlepsi, onie jednak zawsze cos tam wymyslom, a ta Ilona ino sie smieje, pozdrowiom
RUCH PATRYJOTYCZNY SLUNSKI [13.09.2019]
WIECEJ O SLUNSKU
Musz Pieter [11.09.2019]
A jo pozdrowiom poziomki,malinki,blaubery,Hanzika i jego Gabi jak tyz colki nasz zgrany klóp łoncznie ze cołkym "kórnikym" i ze oskokoconym Kokotym na czele.
To je prouwda ze Kylniouk tera gro na radiu Hawaje - aptajlujnk do ftajymniczonych.
Spowiedzi som yno we niydziela przed mszom.
Jedyn za fszyjstkih a fszyjstke za jednego!
Kukuryku i do przodu!
Poziomka podomka [10.09.2019]
Pozdrowiom Hanzika i jego Gabi jak tyz colki nasz klup.
Kylniouk tera gro na radiu Paloma aptajlujnk Hawaje.
Hanzi [10.09.2019]
Witom wszystkich , chciolech sie spytac co sie stalo ze Kelniokym ? czamu on juz niy gro. Ludziska Kochane to bol najlepszy Prezenter . kaj on teraz gro bardzo lubia jego Audycje
Muszka Terka [09.09.2019]
Witom i pozdrowiom suchaczuf tego fajnistego radyjkaRR i musza sam sprostuwac- morzno Iluna fajnie grou ale niy ma lepszyj moderatorki od naszyj Kristelki. Nasza Kisiunia napisala Chymna o RR. Ona poradzi grac ze prawdziwego zdourzynio a we duecie ze Kylniokym i ze Markym to jest zgrano paka.
Jorgel [08.09.2019]
Witom sam wszystkich co RR suchaja, ale musza pedziec ze prezenterka Ilona JE SUPERRR. Ilonko ty sam te radio czimiesz, no i yno tak dali, a smiej sie dali na twoich syndongach pozdrowiom i czekom na twoje audycje
Nikita82 [25.07.2019]
Hej
krystyna gala [19.05.2019]
pozdrawiam , wszystkich grających na radiu, razem z rodzinkami ,życze wszystkim radosnej niedzieli ,krystyna opolskie
Ryniu.kutyla [08.05.2019]
Jastków pozdrawia redakcję i słuchaczy. Ryniu
Marian z Tarnowiec Starych [04.04.2019]
Do Berbelki kusiki takie fajniste przesylom
Marian z Tarnowiec Starych [25.03.2019]
Pozdrawiam całe Radyjko Roland prezenterów i wszystkich słuchaczy i moja Gwiazdeczka Berbelka.
Marian z Tarnowiec Starych [25.03.2019]
Pozdrawiam całe Radyjko Roland prezenterów i wszystkich słuchaczy i moja Gwiazdeczka Berbelka
Gizela z Zabrza. [24.03.2019]
Witam wszystkich prezenterów radia Roland pozdrawiam Janeczka z Zawackiego mojego syna Christiana z Arnsbergu życzę mu dużo zdroweczka.
Christine z Berlina/Kokoszka [01.02.2019]
Erich, jo tyz jest ino sluchaczka tego naszego fajnego Radyjka Roland, ale powiem ci ze tako pochwala splywo i po moich plecach jak oliwa...DZIEKI !!!!.
Ja nasz Kominiorz jest niezawodny, ale jak uslyszysz jak nasze Prezentery/ Prezenterki grajom..., to juz innego radia nie bydziesz chciol sluchac. Radio Roland nie jest lepszym radiem, ale INNYM radiem i za to serdeczne dzieki naszej calej Redakcj tego radyjka z Rolandem na czele.