Player

Aktualnie Słuchaczy
Radio Tuptuś

Zagłosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Radio Tuptuś

Jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie jest dzielenie z innymi wspólnych pasji i miłości. Radio Tuptuś to niezwykłe miejsce, które łączy osoby ponad wszystko kochające muzykę.

Założyciele radiostacji, Beatka i Janusz, postanowili stworzyć radio pełne dobra i szacunku do innych, gdzie miłość do muzyki jest ponad wszelkie choroby i niepełnosprawności. Ich celem stało się zbudowanie wyjątkowej rozgłośni, w której nie zwraca się uwagi na to, czy ktoś jest młodszy czy starszy, zdrowy, czy niepełnosprawny – jeżeli chce tworzyć radio i pasjonuje go muzyka – to miejsce istnieje właśnie z myślą o nim.

Radio jest młode, powstało w maju w 2020 roku. W chwili obecnej audycje prowadzą: Kinia, Aldonka, Artek, Jerzy, Margo, Marysia, Motylek155, Pikuś, Różyczka, Rudolf102 oraz twórcy radia Janusz i Beatka. Radio ciągle się powiększa, każdy może stać się jego częścią.
Tuptuś to przede wszystkim muzyka, jako lekarstwo na wszystko – energetyczna i poprawiająca nastrój, ale także refleksyjna i spokojna. Choć prezenterzy mają własne upodobania a radio nie narzuca z góry granego gatunku, to muzyka śląska zajmuje ważne miejsce w sercach prowadzących audycje oraz słuchaczy – dlatego często i z przyjemnością jest puszczana w radiu Tuptuś.

Pisząc o tej rozgłośni, warto wspomnieć o jej stronie internetowej. Wykonana przez Beatkę pełna jest kolorów i muzycznego charakteru. Znajdziemy na niej playery do odtwarzania radia, notkę ze wzmianką o aktualnej audycji i zdjęcie prowadzącego, link do funpage’u radiostacji na Facebooku, oraz mail do admina.

Strona internetowa radia jest bardzo staranna i szczegółowa. Z jej głównego obszaru dostaniemy się do wielu podstron, między innymi, z: pełną, obszerną ramówką; z listą wszystkich prowadzących z ich wiekiem i zainteresowaniami, ze skarbonką – jako że radio prowadzone jest hobbystycznie, wymaga wkładu własnego twórców, dlatego, każda wpłacona złotówka pomaga rozgłośni dalej działać. Na kolejnych podstronach znajdziemy też konsole do wysyłania pozdrowień, również głosowych, czat czy listę przebojów. Uwagę zwraca także plakat na stronie głównej, mówiący o tym, że w radio grają osoby niepełnosprawne, dlatego słuchacze powinni być wyrozumiali. To piękna inicjatywa, którą więcej rozgłośni powinno naśladować!

Twórcy radia chcieliby, aby Tuptuś był odskocznią od szarej, czasem bolesnej rzeczywistości. Szacunek i wspólna pomoc to cechy, które sprawiają, że to miejsce zyskuje nowy, ponadrozrywkowy charakter. Grające tutaj osoby tworzą coś więcej niż radio – wspólnie z słuchaczami stają się piękną, wielowymiarową, muzyczną rodziną.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Pozdrowienia dla radia Tuptus :)
Pozdrawiam prezenterów ,czatusi z pokoiku i słuchaczy radia.. :))) Super radyjko
Witam milutko ,cudne radyjko ... :)) Pozdrawiam serdecznie
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Prezenterów i Słuchaczy z okazji Świąt :) Dziękuję za pamięć i pozdrawiam serdecznie oraz przesyłam buziaki :*:*:*
Pozdrawiam wszystkich Tuptusi.Życzę całej załodze oraz słuchaczom Zdrowych , spokojnch świąt Bożego Narodzenia.Bardzo gorąco i serdecznie pozdrawiam prezenterke Aldonke,,,,ale Ci ślicznie w tej czapeczce Mikołaja.
Pozdrawiam radio Tuptus i wszystkich sluchaczy oraz prezenterów :D
Pozdrawiam Miecia jak zawsze Super
Dziękuję
Pozdrowienka dla wszystkich Sluchaczy radia Tuptus oraz prezenterow tego radia:*
Pozdrowionka dla Wszystkich słuchaczy radia tuptuś i dla Wszystkich prezenterów
Pięknie to brzmi. Szkoda ze dalekie od rzeczywistości
pozdrowionka d;a wszystkich prezenterów,dzięki którym zawsze jest mega zabawa
pozdrawiam tuptusie Wszystkie :)
SUPER GROCIE WIECEJ PIOSYNEK DARKA NOWICKIEGO
Zapraszamy wszystkich bez wyjątku jestem tu od niedawna gram dla was muszę przyznać iż spotkałam się z dużą życzliwością że strony ekipy radia tuptus jak i sluchaczy. Poznałam naprawdę wspaniałych i wyrozumiałych ludzi z sercem za co dziękuję
Z okazji rocznicy Radia Tuptuś życzę dalszych sukcesów. Wesołej zabawy z prezenterami i słuchaczami.
Pozdrowienia dla wszystkich i dla prezenterki Gosi
chciałem podziękować za miła współprace z radiem miłych wspomnień
Wspaniałych chwil z naszym radiem życzę wszystkim słuchaczom jak i prezenterom.
Tu sie czlowiek czuje jak u siebie w domu , super muza, roznorodna , ktora prowadza prezenterzy radia Tuptus , polecam to radyjko wszystkim melomanom , graja cla dobe .
pozdrawia słuchaczy i redakcję ryniu Jastków
Super radyjko stworzone przez dwoch Adminow z super prezenterami jak sluchaczami , mozesz tutaj posluchac - kazdy rodzaj muzy oraz super zabawy na pokoiku czatowym. Polecam wszystkich melomanow to radyjko .
wspaniała atmosfera w śród ekipy super admini -Beatka oraz Janusz .dobra zabawa na chacie
witam i zapraszam
super radio

Radia Prywatne

Radia Komercyjne

Radio