• 92
  Słuchacze (sloty)
  Slonskie Radio Hitmix.
 • 351
  Głosów dla
  Slonskie Radio Hitmix.
 • 1137
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2456
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Slonskie Radio Hitmix

Autoplay
Radio powstało 13 października 2006 roku. Ekipa tej internetowej rozgłośni składa się z 14 prezenterów, administrator strony i redaktor.

Na stronie można zobaczyć galerię, w której umieszczane są zdjęcia z różnych wydarzeń – imprez, spotkań słuchaczy, a także sylwetki tych ostatnich. Pod ciekawą nazwą „Nasze Klachy” kryją się audycje tematyczne, w których udział mogą brać słuchacze – dyskutując, bądź proponując tematy kolejnych audycji. Słuchając radia mamy podgląd na to, co w danej chwili jest grane oraz kto prowadzi program.

Każdy może skorzystać z czata. Z podstrony "Pobierz" można pobrać dodatek do czata, znajdziemy tam bezpośredni link do ściągnięcia Winampa, a także program, dzięki któremu możliwe jest sprawdzenie szybkości łącza internetowego, z którego korzystamy.
czytaj więcej...

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
K i G z Zabrza [13.10.2019]
Wszystkiego najlepszego z okazji 13 urodzin radia Hitmix dla szefa Sapera i całej redakcji radia, dziękujemy za wszystkie piękne chwile z wami spędzone, za muzyczne upominki, życzymy dalej wszystkim zdrowia no i kolejnych pięknych wspólnych lat, by radio trwało i grało jak najdłużej.
Piotr [12.10.2019]
Serdecznie pozdrowienia dla Kornela M.
Jasko613 [12.10.2019]
Sto lot granio najlepszego radyjka
Danusia z Gliwic [09.10.2019]
Grażynko jesteś wspaniała kobietą dziękuję za wszystko buziaczki ciepłe śle , abyś nigdy się nie zmieniła bąć zawsze tak wesoła i usmięchnięta poprostu bąć sobą
Danusia z Gliwic [07.10.2019]
Pozdrawiam Basie z Bydgoszczy całą jej rodzinkę proszę o dedykację Pociąg czasu dziękuję
dzidek [06.10.2019]
Super koleżanke z Wadowic i całe rodio.Pozdrowiennia z pięknego Zabrza.O ile można prosić pioseneczke.ŻÓŁTY JESIENNY LIŚĆ.
sluchacz [02.10.2019]
Mirunia jestes wspaniala jedna jedyna.
ryniu.jastkow [01.10.2019]
fajne radyjko pozdrawiam sluchaczy i redakcję oraz tomka.h.za wode. jastkow
Jasko613 [28.09.2019]
Mirunia jestes cudowno
Jasko613 [28.09.2019]
Cudownie radyjko
Cichaczek [28.09.2019]
Pozdrawiam redakcję i słuchaczy najlepszego radia w sieci czyli naszego hitmixa.
słuchacz [28.09.2019]
Fajnego weekendu dla całej ekipy radyjka i słuchaczy, szczególnie dla tych co tylko słuchają
Aniol [27.09.2019]
Basia59 zdrowia Ci życzę i radości na następne lata. Rocznica ślubu a Ty na Radyjku wspolczuje
Mirek Dombek zlotów wielkopolska kolo pily [24.09.2019]
Pozdrawiam serdecznie wszystkich żonę Asię i wszystkich słuchaczy radia i ciebie
Stanley [22.09.2019]
Pozdrawiam wszystkich słuchaczy najlepszego Radunia na świecie. Osobne pozdrowienia dla Tadka. Tadek wstawaj i śmigaj po chalbe
My [15.09.2019]
Może by zmienić częstotliwość pisania na konsolke, gdyż bywa że w ciągu 40 min ta sama osoba kopiuje wpisy na konsolke, nieustannie pozdrawia dziesiątki słuchaczy których tu nie ma a w dodatku kilka razy dziennie I tak 40 min klepane są te same pozdrowienia z piosenkami a inni czekaja I nuda i może by to zmienić np co 10 min, prosimy
Smerfetka [15.09.2019]
Muzyki słucham z przyjemnością. Zarówno tej na audycjach prowadzonych przez Prezenterów, którzy poświęcają swój prywatny czas, aby nam sprawić przyjemność, jak i autopilota.
Jednak niektóre, okresowo pojawiające się wpisy są po prostu obrzydliwe. Najwyraźniej komuś nudzi się, i nie może żyć bez intrygi.
Nie chcesz słuchać- nie słuchaj, ale nie mieszaj. W sieci wcale nie jesteś bezosobowy.
Więcej życzliwości i zwykłego ludzkiego szacunku dla innych.
Julka [14.09.2019]
Adamie, nie mam nic przeciwko Miruni, niech sobie dziołcha gra.Jedno mnie tylko bulwersuje i z czym wyskoczyłeś jak z procy cyt."Waldku, Mireczka na tym radiu pasuje jak mało kto". Tutaj się bardzo mocno pomyliłeś , obrażając innych prezenterów.Myślę, ze to zdanie było niepotrzebne.Każdy z prezenterów daje z siebie wszystko, łącznie ze swoim drogocennym czasem.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zaprzestańcie już tej nienawiści.
sluchacz wszystkich prezenterow [14.09.2019]
Do wpisu Adama skoro Mirunia pasuje jak mało kto to co z innymi prezenterami ? Nie nadaja sie ?
Anonimowa sluchaczka [14.09.2019]
Adamie, nie mam nic przeciwko Miruni, niech sobie dziołcha gra.Jedno mnie tylko bulwersuje i z czym wyskoczyłeś jak z procy cyt."Waldku, Mireczka na tym radiu pasuje jak mało kto". Tutaj się bardzo mocno pomyliłeś , obrażając innych prezenterów.Myślę, ze to zdanie było niepotrzebne.Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zaprzestańcie już tej nienawiści.
Sluchacze [13.09.2019]
Waldek to twoje zdanie bo ja mam zupełnie inne I weź sobie na wstrzymanie. Mirunie uwielbiamy
Wierna słuchaczka [12.09.2019]
Waldek porzuciła Cię i tak reagujesz? Zmień radyjko bo nie pasujesz do naszego kręgu , zaś te wpisy świadczą o Tobie. Mirunię bardzo lubimy, przeżyjesz ten fakt?
sluchaczka [12.09.2019]
Waldku a możesz jasniej...czym ona robi komuś cos złego..tym że poswieca czas..jest miła dla słuchaczy nie obraza a jest taka zla..wiesz co Ci powiem...to tylko zazdrość przez Ciebie przemawia nic wiecej..naprawde Waldku zejdz na ziemie..nikt Ci nie każe sluchac prezentera ktorego nie lubisz..a może Ty jestes tym sprawcą wszystkich krytyk na innych radiach..ja z tego co wiem na kazdym radiu byla lubiana..miala duzo sluchaczy jak i pozdrowień...a o to chyba chodzi.
Mirunia [12.09.2019]
Waldku..no wlasnie napisales ludziska.... a nie słuchacze... gdybym była naprawdę bardzo zla nie miałabym słuchaczy nie miałabym wpisow na konsoli i nie miałabym przyjaciol a Ty jesteś wlasnie w tych ludziskach co lataja po radiach i nie widzą satysfakcji w słuchaniu radia a krytykowaniu prezenterow wiec należysz do tych osob co na palcach można policzyć wiec proszę podpisac się swoim imieniem a nie uzywac podroby..pozdrawiam
sluchaczka [12.09.2019]
Do wpisu Waldka skoro twierdzisz ze Mirunia tu nie pasuje to moze Ty bylbys lepszym Prezenterem Kazdy moze sprubowac pozdrawiam i czekam na Twoje audycje