Player

Aktualnie Słuchaczy
Wesołe Slonzoki

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Wesołe Slonzoki

Śląskie radio internetowe o pogodnej nazwie „Wesołe Slonzoki” zostało założone 26 marca 2009 roku. Oficjalna audycja rozpoczynająca nadawanie muzyki odbyła się 9 maja tego samego roku. Radio powstało z wspólnej inicjatywy Zbyszka z Bergisch Gladbach i Marcina z Gliwic - Łabendy. Z biegiem czasu grono redakcyjne powiększało się i zmieniało. Obecnie składa się z dziewięciu kobiet oraz dziewięciu mężczyzn. Każda z nich reprezentuje zupełnie inną osobowość, dzięki czemu słuchacze mogą nie tylko posłuchać ciekawostek związanych ze Śląskiem i zaznajomić się z obyczajami tej kultury, ale również poznać poczucie humoru radiowej redakcji i dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach.

Słuchacze mogą poznać dokładnie nie tylko kulturę śląską, ale również zapoznać się ze zwyczajami oraz charakterystyczną śląską gwarą. Mówiąc o radiu, nie można również pominąć niezwykłej śląskiej muzyki, która znana jest w całej Polsce. Warto poświęcić chwilę czasu, aby przesłuchać od początku do końca chociaż kilka przebojów, które umilą nam wolny czas. Ponadto każdy słuchacz ma możliwość przesłania pozdrowień dla bliskiej osoby lub rodziny, które ukazują się na stronie internetowej radia.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Pozdrawiam wszystkich Prezenterów i słuchających
Pieknie dziekuje wszystkim bawiacym sie na audycjach ,zycze zdrowia na dalsze dni,pozdrawiam ......
Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy
THE BEST RADIO
Witam serdecznie, wszystkich redaktorow radyjka Wesołych Slonzokow !! Pozdrawiam słuchaczy, prowadzącą Irenke !! Pyrsk ludkowie !!! To jo Hanys ze Warszawy !!
fajne radio internetowe
pozdrawiam wszystkich preznteruw to jest fajne radijko fajnie gracie bombowo
Dzisiej przez przypadek trefjyłach na Wasze radyjko.Kule jak Wy fajnie grocie.Coś mi sie zdo że byda Was od dzisiej słuchać.
Witam I pozdrawiam serdecznie Wszystkich prezenterów I prezenterki I całe radyjko wesołe ŚLĄZAKÓW I słuchaczy I znajomych.
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów Radia Wesołe Ślonzoki i wszystkich Słuchaczy.
Czas Korony przyćmiewa nasze serca, a Wasz zespół przywraca nam światło. Dziękuję bardzo.
Dziękujemy za te piękne piosenki w waszym radiu!!!!! Pozdrawiomy Wos wszystkich i wasze rodziny i wszystkich piosenkarzy i słuchaczy.
Życzymy pięknej niedzieli i 2-go Adventu.
SUPEROWO GROCIE!
Brawo WY!
Buziolki dla wszystkich Śląskich piosenkarzy
POZDRAWIOM PREZENTERÓW I SŁUCHACZY. DOBREJ NIEDZIELI ŻYCZĘ
BARDZO PODOBA MI SIĘ WASZE RADYJKO BARDZO FAJNE PIOSENKI SUPEROWI PROWADZĄCY. SŁUCHAMY CAŁĄ RODZINKĄ JUŻ WIELA LOT.POZDROWIONKA SZCZĘŚĆ BOŻE!!!
Przekazuje słowa uznania i szacunku wszystkim, którzy codzienną pracą i zaangażowaniem dają przykład, jak realizowac swoje pasje. Niech Radio „ Wesole slonzoki” będzie powodem do dumy i niech przynosi wszystkim wiele radości .
Pozdrawiam słuchaczy oraz sympatyków radyjka..
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich z radyjko Slonsoki
Witom Ciebie Jolu nasza pomarańczko pozdrawiam Ciebie.do ciebie jakoś piosynka
I Roxsany ,
Danki i Lucka tysz pozdrowiomy ado nich piosynka P.Herdziny Serce z Diamentu .
witam i pozdrawiam was w radiu i cało rodzinka oraz kolegów
Witam i pozdrawiam serdecznie
Witam I pozdrawiam serdecznie całe radyjko wesołe ŚLĄZAKÓW. Wszystkich prezenterów I prezenterki I słuchaczy I znajomych. Życzę zdrówka I uśmiechu dużo słoneczka w serduszku I na niebie. Pozdrawiam usmiech zostawiam.
pozdrawiam ....
borsztajn to kraweznik a sztrom to prad :) pozdrawiam serdecznie :)

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio