Player

Aktualnie Słuchaczy
Wesołe Slonzoki

Głosuj

vote

oddanych głosów na radio w tym miesiącu.

zobacz ranking

Wesołe Slonzoki

Śląskie radio internetowe o pogodnej nazwie „Wesołe Slonzoki” zostało założone 26 marca 2009 roku. Oficjalna audycja rozpoczynająca nadawanie muzyki odbyła się 9 maja tego samego roku. Radio powstało z wspólnej inicjatywy Zbyszka z Bergisch Gladbach i Marcina z Gliwic - Łabendy. Z biegiem czasu grono redakcyjne powiększało się i zmieniało. Obecnie składa się z dziewięciu kobiet oraz dziewięciu mężczyzn. Każda z nich reprezentuje zupełnie inną osobowość, dzięki czemu słuchacze mogą nie tylko posłuchać ciekawostek związanych ze Śląskiem i zaznajomić się z obyczajami tej kultury, ale również poznać poczucie humoru radiowej redakcji i dowiedzieć się o ważnych wydarzeniach.

Słuchacze mogą poznać dokładnie nie tylko kulturę śląską, ale również zapoznać się ze zwyczajami oraz charakterystyczną śląską gwarą. Mówiąc o radiu, nie można również pominąć niezwykłej śląskiej muzyki, która znana jest w całej Polsce. Warto poświęcić chwilę czasu, aby przesłuchać od początku do końca chociaż kilka przebojów, które umilą nam wolny czas. Ponadto każdy słuchacz ma możliwość przesłania pozdrowień dla bliskiej osoby lub rodziny, które ukazują się na stronie internetowej radia.

Statystyka słuchalności

Wykres słuchalności: — dzisiaj; — wczoraj

Dodaj komentarz

Formularz

Pozdrawiam cały Tim radyjkowy oraz wszystkich WESOŁYCH SLONZOKOW
GRAJCIE DO KOŃCA ŚWIATA I TYDZIEŃ DŁUŻEJ
Pozdrawiam serdecznie wszystkich prezenterów RWŚ oraz wszystkich radio SŁUCHACZY
Witom piyknie. Pozdrawiom prezenterów i wszystkich słuchaczy. Od niedawna Was słuchom, ale coroz bardzij mi sie podobo :)
Pozdrowiam serdecznie Irene i wszystkich słuchających.
Sehr schöner Sender Wesołe Slonzoki Schöne Grüße an euch alle
Pozdrowienia dla brata Bernata który jest na besuchu w Polsce sle Asia
najlepsze slonskie radio
Dziękujemy Jolu Pomarańczko za super urodzinową audycję dnia 09.05. z okazji 13 Rocznicy powstania Radia RWŚ i składamy Założycielom radia i Wszystkim Prezenterom moc serdecznych życzeń..Grajcie nam Sto Lat i dłużej bo świetnie to robicie.
Dziękuję nasza Jolu za piątkową supe audycję Cytrusowe Klimaty i życzę Tobie i wszystkim Sluchaczom miłych snów..Do Zaś.
Pozdrawiamy wszystkichPrezenterow i wszystkich sluchaczy
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów RWŚ i wszystkich Słuchaczy tego superowego radyjka.
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów i słuchających
Pieknie dziekuje wszystkim bawiacym sie na audycjach ,zycze zdrowia na dalsze dni,pozdrawiam ......
Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy
THE BEST RADIO
Witam serdecznie, wszystkich redaktorow radyjka Wesołych Slonzokow !! Pozdrawiam słuchaczy, prowadzącą Irenke !! Pyrsk ludkowie !!! To jo Hanys ze Warszawy !!
fajne radio internetowe
pozdrawiam wszystkich preznteruw to jest fajne radijko fajnie gracie bombowo
Dzisiej przez przypadek trefjyłach na Wasze radyjko.Kule jak Wy fajnie grocie.Coś mi sie zdo że byda Was od dzisiej słuchać.
Witam I pozdrawiam serdecznie Wszystkich prezenterów I prezenterki I całe radyjko wesołe ŚLĄZAKÓW I słuchaczy I znajomych.
Pozdrawiam wszystkich Prezenterów Radia Wesołe Ślonzoki i wszystkich Słuchaczy.
Czas Korony przyćmiewa nasze serca, a Wasz zespół przywraca nam światło. Dziękuję bardzo.
Dziękujemy za te piękne piosenki w waszym radiu!!!!! Pozdrawiomy Wos wszystkich i wasze rodziny i wszystkich piosenkarzy i słuchaczy.
Życzymy pięknej niedzieli i 2-go Adventu.
SUPEROWO GROCIE!
Brawo WY!
Buziolki dla wszystkich Śląskich piosenkarzy

Radia Prywatne

9-1

Radia Komercyjne

9-1

Radio