• duży wybór rozgłośni
  • dokładne statystyki
  • przyjazna nawigacja
  • nowi znajomi
  • wieczny zasięg
Poznaj śląską kulturę poprzez moment z muzyką

Lubisz słuchać śląskiej muzyki? Uważasz, że za mało mówi się o zespołach z naszego regionu? Śląskie Radio Top Sender chce to zmienić!

czytaj więcej...

Mona Liza - Zamkniete Niebo
 
Komentarze
Arkadia Band
Odpowiadając na komentarz do pseudonimu alt z dnia 04.10.2018
Oczywiście może mieć pan/ pani swoje zdanie, ale z tego zdania wynika jasno, że zbyt dosłownie interpretuje pan/pani obraz... piosenka nosi tytuł "Sobą być" bez względu na życiowe przeszkody i pouczania innych... a teledysk nie jest ani agresywny ani antywychowawczy to totalna bzdura-sama jestem nauczycielem z wykształcenia i doskonale wiem jak trudno czasem dotrzeć do młodzieży i jakich trzeba wielkich umiejętności, żeby złapać z nią kontakt, jakiej nieraz użyć perswazji, żeby nie zeszła na złą drogę. W muzyce, w tekście i w obrazie nie trzeba doszukiwać się dosłowności.
ps. Nie wyobrażam sobie do takiej piosenki innego teledysku, a poza tym dodam jeszcze tylko tyle, że jest to utwór tzw. protest song przeciwko temu, żeby wkładano nas wszystkich do tego samego worka, bo każdy z nas jest inny i najważniejsze jest to, żeby w tej inności "Sobą być" pozdrawiam
Dorota Pacholarz
06.11.2018
Sebastian Mierzwa
Bardzo lubię P. słuchać, na Radio Piekary chociaż nie jestem fanką tego programu :)
Pozdrawiam serdecznie.
Maria W.
05.11.2018
Arkadia Band
Bardzo mi się podobają wasze piosenki dlatego oddaje wam mój głos
???? ???? I bardzo się cieszę i czekam na występ który odbędzie się w Zabrzu 11 maja napewno będę z wami Pozdrawiam was serdecznie ???? ???? ???? ????
Irena Pełkowska
04.11.2018
Arkadia Band
od kiedy usłyszałam po raz pierwszy AB jestem Ich wielką fanką, to tak jak napisano w opisie, to nie tylko wspaniałe głosy, świetna muzyka, ale wyjątkowe osobowości, wielkie talenty. ja, zakochana w góralskiej muzyce, dzięki Arkadii Band pokochałam także tą Śląską, szczególnie w Ich wykonaniu, ????
teresa Mirek
03.11.2018
Stach
" Stach " , to bez wątpienia , jeden z najlepszych śląskich muzyków.
Gregor M.
02.11.2018
Stach
Piękna muzyka. Moja mama też z domu nazywała się Kittel i miała dwie siostry i dwóch braci. Z Goduli
Ewa
02.11.2018
Beata Mańkowska
Uwielbiam, jak śpiewa Pani Beata. Z niecierpliwością oczekuję na występy w TVS. Szkoda, że tak rzadko jest prezentowana.
Pozdrawiam
ALICJA
23.10.2018
Stach
Super szlagry!!!!????????
bortschik ania
20.10.2018
Leszek i Kornelia Filec
piosenki w wykonaniu kornelii i leszka były super te w wykonaniu i leszka i moniki już nie są tak miłe dla ucha co stało się z kornelią
kkkkk
13.10.2018
Stach
Przy takiej muzyce tylko sie bawic!!!
bortschik anna
11.10.2018