• duży wybór rozgłośni
  • dokładne statystyki
  • przyjazna nawigacja
  • nowi znajomi
  • wieczny zasięg
Poznaj śląską kulturę poprzez moment z muzyką

Lubisz słuchać śląskiej muzyki? Uważasz, że za mało mówi się o zespołach z naszego regionu? Śląskie Radio Top Sender chce to zmienić!

czytaj więcej...

De Facto - Mama
 
Komentarze
Damian Holecki
Dzień Dobry!! Pan Damian naprawdę tworzy arcydzieła... Gdy słucha się od zawsze jego piosenek to przenosisz się w inny świat!!! Piękny świat.. Pełen miłości.. szczęścia.. A ostatnia płyta!!! Mistrzostwo!!!! Słucham ciągle kocham taka muzykę a Pana glos sprawia że słuchając ma się ciary.. Serce bije mocno!!! Jest Pan niesamowitym człowiekiem.. Tylko tak wyjątkowy czuły.. Wrażliwy.. Romantyczny i utalentowany człowiek może w taki sposób czuć i śpiewać... ????
Malgosia ????
24.05.2020
Paweł Gołecki
Uwielbiam piosenki Pawła. Takie proste, śpiewane sercem, przy specyficznym romantycznym głosie. Teledyski też fajne, bo kręcone w przyrodzie, w której człowiek czuje się rozluźniony, rozmarzony. Chciałabym być na jego koncercie, posłuchać na żywo.
Zofia
24.05.2020
Arkadia Band
Dla całej Arkadia Band moc pozdrowień. P. Dorotko głosiki na radyjko dziennie lecą. Pozdrawiam.
Lucjan z Rudy.
23.05.2020
Danuta Wiśniewska
Pani Danuta ma piekny glos-niepowtarzalny-oraz Niepokojaca Urode...
Antoni Wieclaw
19.05.2020
Kola & Jula
Wspaniałe Piękne Frelki
Wtorek
15.05.2020
Darek Nowicki
Witam DARKU❤️❤️❤️ Świetnie ???? Świetny ❤️Wykonawca ❤️Artysta❤️Estradowy ❤️ Piękny głos ❤️ Życzę dalszych ❤️ Sukcesów ❤️ Powodzenia ????????????????????????☘️???? Miłego Dnia ???????????????????????????????? Pozdrawiam ????????????????
Bożena Piwel
12.05.2020
Najlepsze zespoły moim zdaniem które potrafią bawić są na Śląsku.Jednym z nich jest Arkadia Band.Oni są zawsze z nami nawet w tym trudnym okresie.Pozdrawiam cały zespół.A kto ich nie zna?...to po całym ciężkim okresie korony niech idzie na koncert a wrażenia nie zapomniane.Trzymajcie się zdrowo !.Głos oddany.
Joasia z Piekar
09.05.2020
Arkadia Band
Pozdrawiam całą AB.. Kochani trzymajcie się w tym trudnym okresie wirusu świrusu..
Lucjan z Rudy SL.
08.05.2020
fainie masz piosenki
lukasz polak
04.05.2020
Jesika
Głosuje na Jesike
Maria Skuratowicz
02.05.2020