Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Zespoły muzyczne

Lubisz słuchać śląskiej muzyki? Uważasz, że za mało mówi się o zespołach z naszego regionu? Śląskie Radio Top Sender chce to zmienić!

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy niepowtarzalny katalog najpopularniejszych śląskich wykonawców i zespołów śpiewających po śląsku lub po polsku ale przekazujących w swoich tekstach śląskie myśli. Większość z nich zobaczyć można w telewizji, słuchać w wielkich rozgłośniach radiowych ale również osobiście spotkać na Śląskich imprezach, Biesiadach czy dożynkach.

Zebraliśmy tutaj listę zespołów i wykonawców grających naprawdę różnorodnie. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. A gdy odkryjesz już zespół czy wykonawcę, którego muzyka spowoduje szybsze bicie Twojego serca – możesz na niego zagłosować i sprawdzić, co oczarowało innych słuchaczy Śląskiego Radia Top Sender.

Śląsk to miejsce,w którym muzyka wiedzie swoje własne życie. Łączy kulturę, język i historię z codziennością.

Słuchaj z nami, co gra w sercach Ślązaków.

Brygida i Robert Łukowski - Autor swoich marzeń

 

Komentarze

Dzisiej przez przypadek trefjyłach na Wasze radyjko.Kule jak Wy fajnie grocie.Coś mi sie zdo że byda Was od dzisiej słuchać.
16.01.2022
Pozdrowio Danka z Raciborza.
Przepiękne piosenki, cudowny klimat ! Pozdrawiam serdecznie z Radomia :)
16.01.2022
Mateusz Podemski
Pozdrawiam całe radio Bercik piękna muzyka
16.01.2022
Mirelka
Witejcie Kochani Sluchacze RBS wraz z cala Redakcja i Bercikami z familiami Chcialam droga radiowa lecz to niebylo mi dane Wam wszystkim podziekowac za wspolne 6,5 roku ,setki wspolnych godzin i chwil spedzonych na moich audycjach Za wszelkie zyczenia , mile sercu memu wyrazy uznania Za wszystko DZIEKUJE i DANKE godom , pozdrowiom i zycza wszystkim i kozdemu z osobna Wszystkiego najlepszego.!!
15.01.2022
Byla prezenterka RBS Dj Genia Studio Rudy
Pozdrowienia dla radia Tuptus :)
15.01.2022
Majuchna
Berlinski Fann Klub Radia Lenka i naszej Gabi dziekuje za wspaniala Audycje Karnawalowa w ktora to nasza Gabi jak zwykle wlozyla duzo serca i dala z Siebie wdzystko Zabawa byla na 102 Super Radyjko Polecamy dla kazdego znajdzie die cos odpowiefniego kupa smiechu i Zabawy i za to Serdecznie dziekujemy
15.01.2022
BFK Radia Lenka i naszej Gabi
Witam serdecznie Radio Bercik Silesia ! Pozdrawiam wszystkich prowadzących , słuchaczy i każdego , kto kocha naszą śląską muzykę ! Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2022 ! Przedewszystkim zdrówka , szczęścia i radości ! cieplutko pozdrawiam ...
13.01.2022
Helena
Pozdrawiam prezenterów ,czatusi z pokoiku i słuchaczy radia.. :))) Super radyjko
12.01.2022
Bealia07
Tu Margot z Berlina w Nowym Roku zycze wszystkim sluchaczom Prezenterom Prezenterkom i calej Redakcji Zdrowka samych pogodnych Dni i wspanialych chwil z nami Lenkorzami i RL polecam warto posluchac
12.01.2022
Margot z Berlina i caly B F K. Radia Lenka i naszej Gabi
Wszystkigo dobrego w Nowym Roku , pozdro do cołkigo radyjoka i Ele z Fryny , larmujcie tak dali .
12.01.2022
Hanys ze Rudy

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio