• 42
  Głosów dla
  B.A.R..
 • 440
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1051
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

B.A.R.

Kapela B.A.R. powstała już w 1996 roku w miasteczku Paniówki niedaleko Gliwic. Członkowie zespołu to rodowici Ślązacy. Eugeniusz Loska zajmuje się śpiewem i grą na klawiszach. Andrzej Macha gra na akordeonie. Bronisław Matula śpiewa i gra na trąbce, Paweł Śmieja natomiast na saksofonie i klarnecie. Grupa śpiewa zwykle po śląsku, a teksty piosenek wypełnione są historią, kulturą oraz obyczajami naszego regionu.

Koncerty B.A.R. to jednak nie tylko muzyka. Występ przeplatany jest doskonałym śląskim kabaretem, pokazując tym samym duże poczucie humoru zespołu. Kapela gra na, organizowanych także przez prywatne osoby, biesiadach, w karczmach piwnych, na imprezach plenerowych, tanecznych a także firmowych.

Zespół usłyszymy w lokalnych stacjach radiowych, a wideoklipy obejrzymy w telewizji, również tej komercyjnej. Grupa otrzymała wiele nagród, m.in. I miejsce na II Festiwalu Szlagierów w Zabrzu w 2001 roku. B.A.R. wydała 4 płyty CD oraz jeden krążek DVD upamiętniający 15 lat istnienia kapeli. Każdą płytę kupisz, klikając na zakładkę Sklep na witrynie bandu.

Wchodząc na oficjalną stronę B.A.R., przywitają Cię duże kolorowe zdjęcia członków grupy otoczone prostym, jasnym szablonem. Od razu po prawej stronie znajdziesz odtwarzacz z przykładowymi fragmentami utworów oraz zeskanowane dyplomy, które otrzymał zespół. Na stronie internetowej będziesz mógł także obejrzeć wszystkie teledyski kapeli oraz zdjęcia z koncertów.

Jeżeli chcesz, żeby zespół zagrał specjalnie dla Ciebie, podczas jakiejś szczególnej okazji wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z leaderem. Zespół gwarantuje doskonałą i niezapomnianą zabawę przez długie godziny.

B.A.R.

Sobota 21 września 18:00

Wilchwy


Wodzisław Śląski

Wilchwiańska Biesiada-Parking Parafialny ul.Kolbego.

B.A.R.

Niedziela 24 listopada 18:00

Zabrze

Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca.
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Andreas z Hamburga. [15.03.2019]
Super Myzyka a przede wszystkim teksty.
Chopy dali tak.
" Jak zech je w doma jada na Górnika mecze popatrzec Genek.
Grażyna Balińska [05.08.2018]
Bardzo dziękuję kapeli Bar, za piękne granie i śpiewanie w Świętochłowicach Zgoda Park. Świetnie się bawiłam i szczęśliwa wróciłam do Brzeszcz /Oswiecimia
Ola styrnol [21.07.2017]
Grajcie fajna muza
andrzej z wielkopolski [15.12.2015]
jestem waszym rowiesnikiem,tez dlugo gralem w kapelach,zawsze wzruszal mnie rodzaj muzyki ktory uprawiacie,jak to sie mowi...ciary na rekach,powodzenia,genek nie przejmuj sie ze jakis przyglup nazwal cie fredim krugerem:)
Ecik [11.11.2015]
Stare pryki ale graja jak trza
Tosiek 62 [08.06.2015]
Super Granie OK.
Brunon [13.10.2014]
Uwielbiam was! nie ma dnia kiedy nie słuchałbym waszej muzyki!
Genek Kocham Cie!
TADEUSZ H. [07.09.2014]
POZDROWIENIA Z WROCŁAWIA, JESTEŚCIE WSPANIALI SUPER KAPELA , JESTEŚCIE NA PIĘC