Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Duo Bayers


Duo Bayer's to zespół nie tylko pochodzący ze Śląska, ale śpiewający piękną śląską gwarą i wplatający w swoje teksty obyczaje i tradycje naszego regionu. Cały program muzyczny każdej imprezy i koncertu przeplatany jest przezabawnymi śląskimi monologami i dowcipami.

W skład zespołu wchodzi Klaudia i Remi. Przed dołączeniem Klaudii Baron do Duo Bayer's należał Czesław Mateja (z którym Remi nagrał płytę), jednak po pewnym czasie zrezygnował on ze śpiewania. Zastąpiła go właśnie Klaudia. Z muzyką była związana od najmłodszych lat. Po szkolnych akademiach, występach w zawodowym chórze i latach nauki gry na fortepianie i keyboardzie Klaudia zaczęła grać na weselach i bankietach. Po pewnym czasie rozpoczęła współpracę z zespołem "Hanys-Bynd". Dzięki Andrzejowi Skaźnikowi poznała zespół Duo Bayer's i od tamtego momentu rozpoczęła się jej kariera z tą śląską grupą muzyczną. Również Remi swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał już w bardzo wczesnym dzieciństwie. Gdy uczęszczał do szkoły podstawowej, rodzice zapisali go na ognisko muzyczne. Arkany aranżacji poznał natomiast na warsztatach Andrzeja Skaźnika. I jak sam mówi: "[...] bez grania i śpiywania niy moga żyć".

Piosenki zespołu zarówno te znane, np. " Złoto keta" czy "Do gory gowa", jak i zupełnie nowe - opowiadają często dowcipnie i w przystępny sposób o śląskiej codzienności.
Organizujesz koncert, biesiadę, bal, zabawę, festyn, babski comber czy imprezę firmową? Chcesz, żeby były to chwile niezapomniane dla każdego z gości? Postaw na zespół Duo Bayer's! Duet przeplata swoje utwory konkursami i śląskimi pogawędkami.

O zespole dowiesz się wszystkiego z oficjalnej strony internetowej. Sprawdzisz, gdzie duet grał i kiedy będzie najbliższy koncert. Poznasz historię grupy, jak i każdego jej członka. Będziesz mógł zobaczyć fotografie z sesji zdjęciowych i występów oraz obejrzysz teledyski i koncerty. Jeżeli będziesz chciał podziękować zespołowi za koncert lub wyrazić swoją opinię, wystarczy, że wpiszesz się do księgi gości.

Duo Bayer's ma Śląsk we krwi. Jeżeli chcesz posłuchać wyjątkowej gwary i tekstów przesiąkniętych śląskością - ten duet jest odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Duo Bayers - Złoto Keta

 

Dodaj komentarz

Formularz

Zespół na przyjęciach zabawia ludzi SUPER nie słyszałem jeszcze tak dobrego zespołu do zabawy.jak Duo Bayes
kamera

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio