Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Golden Mix


Golden Mix to zespół, który na rynku muzycznym istnieje od wielu lat jednak oficjalnie grupa powstała w 2007 roku. Celem zespołu było, jak sama nazwa wskazuje miksowanie tanecznych kawałków. Podczas występów grupy każdy fan znajdzie coś da siebie dzięki bogatemu repertuarowi.

Skład zespołu tworzą: Kazimierz Sas, który specjalizuje się w grze na instrumentach klawiszowych, oraz komponowaniem muzyki, Katarzyna Matejczyk-Wylężek, która jest wokalistką oraz komponuje muzykę i pisze teksty, Karol Obrusik odpowiedzialny za grę na akordeonie trąbce, a także Patrycja Pałek oraz Beata Ziaja, które w zespole są tancerkami, a do tego pomagają one w organizacji zabaw i konkursów.

Oprócz koncertów grupa prowadzi program kabaretowo-muzyczny Kraina PRL-u, który przybliża publiczności klimat tamtych lat. Podczas występów oprócz wokalu, ważną rolę odgrywają rekwizyty, scenografia, przebrania, a czas spędzony z zespołem umilają skecze, konkursy z nagrodami oraz odpowiednio dobrana muzyka. Program ten zespół kieruje przede wszystkim do firm, które z owej rozrywki mogą korzystać w ramach imprez integracyjnych, konferencji lub zjazdów. W ofercie zespołu można także znaleźć oprawę muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Na stronie internetowej muzyków można dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego zespołu, a także przesłuchać nagrania muzyczne, obejrzeć video oraz zdjęcia, jak i zapoznać się z aktualnym kalendarzem imprez i koncertów. Fani mogą także dokonać wpisu do specjalnie przygotowanej tym celu księgi gości.

Golden Mix - Barwy jesieni

 

Dodaj komentarz

Formularz

Doskonała Oprawa Muzyczna Wspaniale Towarzystwo Przyjaciół Zespół Golden Mix Mój Ulubiony Zespół Jesteście Dwóch Wspaniałych Ludzi Przepięknia Mądra Kobieta W Środku W Przystojnch Mężczyzń Przepięknie Piosenki Romantyczne chwile ze Nóżki Rwą się Do Tańca Fanka Andżelika ptaszynska Grodzisk Wielkopolski pozdrawiam
Jesteście kul
SUPER ! SUPER !

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio