Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Głosuj

vote

oddanych głowów na zespół w tym miesiącu.

zobacz ranking

Golden Mix


Golden Mix to zespół, który na rynku muzycznym istnieje od wielu lat jednak oficjalnie grupa powstała w 2007 roku. Celem zespołu było, jak sama nazwa wskazuje miksowanie tanecznych kawałków. Podczas występów grupy każdy fan znajdzie coś da siebie dzięki bogatemu repertuarowi.

Skład zespołu tworzą: Kazimierz Sas, który specjalizuje się w grze na instrumentach klawiszowych, oraz komponowaniem muzyki, Katarzyna Matejczyk-Wylężek, która jest wokalistką oraz komponuje muzykę i pisze teksty, Karol Obrusik odpowiedzialny za grę na akordeonie trąbce, a także Patrycja Pałek oraz Beata Ziaja, które w zespole są tancerkami, a do tego pomagają one w organizacji zabaw i konkursów.

Oprócz koncertów grupa prowadzi program kabaretowo-muzyczny Kraina PRL-u, który przybliża publiczności klimat tamtych lat. Podczas występów oprócz wokalu, ważną rolę odgrywają rekwizyty, scenografia, przebrania, a czas spędzony z zespołem umilają skecze, konkursy z nagrodami oraz odpowiednio dobrana muzyka. Program ten zespół kieruje przede wszystkim do firm, które z owej rozrywki mogą korzystać w ramach imprez integracyjnych, konferencji lub zjazdów. W ofercie zespołu można także znaleźć oprawę muzyczną różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Na stronie internetowej muzyków można dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego zespołu, a także przesłuchać nagrania muzyczne, obejrzeć video oraz zdjęcia, jak i zapoznać się z aktualnym kalendarzem imprez i koncertów. Fani mogą także dokonać wpisu do specjalnie przygotowanej tym celu księgi gości.

Dodaj komentarz

Formularz

Doskonała Oprawa Muzyczna Wspaniale Towarzystwo Przyjaciół Zespół Golden Mix Mój Ulubiony Zespół Jesteście Dwóch Wspaniałych Ludzi Przepięknia Mądra Kobieta W Środku W Przystojnch Mężczyzń Przepięknie Piosenki Romantyczne chwile ze Nóżki Rwą się Do Tańca Fanka Andżelika ptaszynska Grodzisk Wielkopolski pozdrawiam
Jesteście kul
SUPER ! SUPER !

Zespoły

Prezenterzy

Zespoły Pozostałe

Radio