• 64
  Głosów dla
  M.Szołtysek i Wesołe Trio.
 • 1086
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2541
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

M.Szołtysek i Wesołe Trio

 
Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio to zespół, który gra i bawi nas już od 2000 roku. Na samym początku grupa związała się z telewizją Katowice (TVP3) i do teraz występuje często na różnych imprezach pod jej patronatem. Sam Mirosław Szołtysek prowadzi w TVP3 Śląski Koncert Życzeń oraz własny autorski program „Zabawa u Szołtyska”. Pojawia się również w audycjach regionalnych rozgłośni radiowych, np. w Radiu Piekary i Radiu „Barys”. Jest gościem stacji telewizyjnych TVN oraz TVP. Często możemy także przeczytać o nim w regionalnych i ogólnopolskich gazetach i czasopismach.

Oprócz Mirosława Szołtyska w zespole świetnie tańczą i śpiewają dwie śliczne dziewczyny. Leader grupy sam zajmuje się pisaniem tekstów, co więcej, pisze piosenki innym znanym śląskim grupom.

Występy zespołu z pewnością przypadną Ci do gustu. Przeważa w nich wzruszająca muzyka śląska zawierająca refleksje nad obyczajami i piękną tradycją naszego regionu.

Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio proponuje różne rodzaje muzycznych spotkań. Między innymi: koncert, biesiadę, babski comber. Każda impreza trwa od 90 do 180 minut i zwykle, oprócz regionalnej muzyki biesiadnej, okraszana jest doskonałym śląskim humorem i dowcipem, którego mogą z powodzeniem słuchać także najmłodsi (brak przekleństw). Ty również możesz wynająć zespół – wystarczy wejść w zakładkę „Oferta” na autorskiej stronie grupy.

Do tej pory kapela ma w swoim dorobku 9 solowych płyt i już pracuje nad następnymi. „Nadzieja” oraz „Jak motyle” to najbardziej taneczne krążki, które pozwolą Ci świetnie się bawić na śląskiej imprezie.

Na stronie internetowej zespołu znajdziesz newsy o następnym koncercie, link do fanpage na Facebooku oraz całe menu z przydatnymi informacjami. W zakładce Demo MP3 posłuchasz fragmentów największych przebojów, klikając na Teledyski, zobaczysz wideoklipy zespołu, a w galerii obejrzysz zdjęcia z koncertów oraz sesji zdjęciowych.

Mirosław Szołtysek i Wesołe Trio to śląska grupa, której piosenki z pewnością będziesz nucić każdego dnia.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Niedziela 27 października 17:00

Kobyla Góra


wielkopolskie

Koncert Telewizyjny finał 600+ Listy Śląskich Szlagierów-Epoka Club.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Poniedziałek 11 listopada 16:00

Chorzów


śląskie

23 Chorzowska Biesiada-Hala MORiS.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Niedziela 24 listopada 18:00

Zabrze

Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca.

M.Szołtysek i Wesołe Trio

Sobota 18 stycznia 18:00

Chorzów


śląskie

Benefis Mirka Szołtyska-Chorzowskie Centrum Kultury.
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Elizabeth Wrodarczyk [21.06.2015]
Uwielbiam Pana szlagiery,pozdrawiam z Melbourne
B & J ze Stolbergu. [14.02.2015]
Jo dziynkuja Cie(Panu) Mirku za te wszystkie piesnieczie i colko GWARA nasza SLONSKO.Kejsik my nie smieli godac po naszymu we Szkolach co bylo moim zdaniym najwiynkszom gupotom!Bardzo mie to raduje ze coroz wiyncy jest Wos co ta nasza gotka zas uzywo - propaguje i uczy nasze dziecka tej gotki ,co nom nasie Lojcowie,Omy i Opy z nami losprawiali.Gorko Wom dziynkuja i wiynszuja dali powodzynio.Pozdrowiom colko Wasza Czelotka.