• 0
  Głosów dla
  Sebastian Parma.
 • 1310
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 2976
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Sebastian Parma

Dla Sebastiana Parmy nie ma w życiu rzeczy niemożliwych. Ten młody i uzdolniony prezenter radiowy jest oddany swojej pracy. Na co dzień jednak jest miłośnikiem gór i uwielbia koty. Jednym z jego ulubionych dźwięków są chwile ciszy, których zawsze może doświadczyć o poranku w swoim rodzinnym mieście – niewielkim, choć niezwykle malowniczym Radzionkowie.

Mężczyzna urodził się 7 czerwca 1989 roku. Był to środowy poranek. Uczył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie. Kolejnym krokiem w jego edukacji było podjecie decyzji o kierunku studiów. Stanęło na dziennikarstwie i komunikacji społecznej. Dzięki jego wyborowi, Uniwersytet Śląski w Katowicach zyskał oddanego swojej pasji i niespotykanie uzdolnionego studenta.

Prezenterem został dzięki angażowi, jaki dostał w Radiu Piekary. Jego kariera w tej rozgłośni rozpoczęła się w marcu 2009 roku. Misją Sebastiana w tym zawodzie jest przekazywanie słuchaczom czegoś, co jest w życiu za darmo, a sprawia ogromną radość – mowa oczywiście o uśmiechu. W rozgłośni prowadzi rozrywkowy, momentami dość szalony program „Zgrana Paka”. Ci z Was, którzy nie mieli okazji posłuchać Sebastiana w swoim żywiole powinni bez mrugnięcia okiem, w poniedziałkowy wieczór – między godziną 18:00 a 20:00 – nastawić radioodbiornik na częstotliwość, na jakiej odbiera Radio Piekary. Dla osób, które wolą skorzystać z innego źródła nadawania jest możliwość odtworzenia transmisji audycji na żywo na profilu Facebook rozgłośni. Prowadzącymi projekt, oprócz Sebastiana, jest zespół Blue Party. Program jest stworzony, by dobrze się bawić podczas jego słuchania, jest przepełniony konkursami – można w nich wygrać moc nagród – wybornym humorem, a także, co najważniejsze, rewelacyjnie dobraną muzyką.

Doświadczenie, jakie mężczyzna zyskał przez lata praktyki w zawodzie pozwoliło mu na otworzenie własnej firmy. Agencja reklamowa Laverte działa w branży reklamowej. Działalność przedsiębiorstwa skupia się głównie na grafice użytkowej, projektowaniu stron WWW, ulotek, wizytówek, kalendarzy, filmówek, folderów, billboardów i innych podobnych elementów.

Sebastian Parma jest doskonałym przykładem na to, że ciężka praca i stu procentowe zaangażowanie w wykonywane zajęcie zdecydowanie popłacają. Ten młody, zdolny człowiek, dzięki swojej pasji, niepowtarzalnej osobowości, zjawiskowemu charakterowi i niebanalnemu kontaktowi z drugim człowiekiem, był w stanie osiągnąć wszystko, czego niejedna osoba mogłaby mu pozazdrościć.

Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Gosia [11.01.2019]
Sebastian świetnie prowadzicie program razem z Arkiem????????Miło się słucha i słucha. Fajnie gracie! Oby jak najdłużej...
Powodzenia????????
Fanka Maryla [03.01.2019]
To wspaniale, że p. Arkadiusz jest z Wami. Uwielbiam słuchać Radia Silesia i muzyki, którą nadajecie. Tak TRZYMAĆ!!! Pomyślności w 2019 roku.
Fanka Sebastiana [31.08.2018]
FAJNIE GRASZ SEBASTIAN W TEN OSTATNI DZIEŃ WAKACJI ????I NIE TYLKO... UWIELBIAM CIĘ SŁUCHAĆ TAK TRZYMAJ. ????
A. [20.04.2018]
Sebastian Parma obecnie pracuje w silesia.fm
Mariola [07.03.2018]
Sebastian nareszcie Ciebie znalazłam.słucham Cię w radiu Silesia.zaraz poprawił mi się humor!!!,Pięknie gracie dzieki????????
Marylaodka [05.03.2018]
Odkąd nie ma Cię Sebastianie w radiu piekary przestałam go słuchać.brakuje mi twoich piosenek i głosu.jest mi smutno...????
Piotr [02.03.2018]
Sebastian P. od 5 marca dwa razy w tygodniu poniedziałki i czwartki http://silesia.fm
Maria [25.02.2018]
Szkoda,że Cię nie ma
Andi [20.02.2018]
Bez Sebastiana to już nie to radio.
Gabi [02.02.2018]
Po odejściu Sebastiana to Radia Piekary już nie ma sensu słuchać, sami nowi prezenterzy i grają tak, że uszy więdną. Smutne...
Smutna [29.01.2018]
Witam, gdzie się Sebastian podziewasz.Brakuje twojego głosu,poczucia humoru????.Pozdrawiam Cię serdecznie! Byłeś SUPER!
Smutna [29.01.2018]
Witam, gdzie się Sebastian podziewasz.Brakuje twojego głosu,poczucia humoru????.Pozdrawiam Cię serdecznie! Byłeś SUPER!
Gocha [14.01.2018]
Ale gdzie mogę posłuchać teraz Sebastiana w radio Piekary już niestety nie a szkoda był SUPER .Sebastianie gdzie jesteś?
Mati [05.01.2018]
A gdzie można teraz słuchać Sebastiana ? :(
Adam [01.01.2018]
Witam Panie Sebastianie, bardzo lubiłem słuchać Pana Audycji w Radiu Piekary
ale odkąd zniknął Pan z anteny tego radia to na Radiu Piekary zapanowała wielka pustka, brakuje Nam Ciebie Sebastianku w Piekarach :(
Pozdrawiam i sukcesów życzę