• 32
  Głosów dla
  Toby z Monachium.
 • 1231
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 4708
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Toby z Monachium

 
Muzyka tego artysty przyciąga na koncerty tłumy ludzi. Jego wiernymi słuchaczami są nie tylko młode osoby, ale również te w kwiecie wieku. TOBY z Monachium – bo to, oczywiście, o nim mowa – elektryzuje swoją twórczością całe pokolenia. Gdzie tkwi jego sekret? Jak sam mówi: „Śląska publiczność kocha szlagiery, Ślązacy kochają szlagiery, ja kocham Śląsk. Jak pięknie, że się spotkaliśmy”.

Bezsprzecznie Toby jest prawdziwą gwiazdą na Śląsku. Zarówno na swoich fanów jak i osoby, które dopiero poznają jego twórczość działa jak magnez. Piosenki, którymi zasłynął to: „Tesknota za Śląskiem” i „Bella Magdalena”. Skupiała się na pięknych kobietach żyjących w regionie, który Toby tak pokochał. Piosenka ta jest niezwykle szczególna, ponieważ artysta zdecydował się wybrać ją na pierwszy singiel promujący jego najnowszy album, który został nagrany, wyjątkowo, w języku polskim. Mimo ogromnego sukcesu, jaki osiągnął ten hit, piosenkarz nie osiadł na laurach i nagrał równie przebojowy utwór: „Tęsknota za Śląskiem”. Warto podkreślić, że przeboje z tego właśnie albumu zostały nagrane w studiu Andyego&Lucii w Wuppertalu, a sama płyta została wydana w wytwórni Almara Records przy współpracy z agencją ESKA z Zabrza.

Najwierniejsi słuchacze piosenkarza, oraz Ci z Was, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z jego twórczością z powodzeniem mogą znaleźć teledysk do jego najnowszego singla na kanale internetowym YouTube. Niebawem zacznie się również pojawiać w telewizyjnych programach skupiających swoją działalność na śląskich szlagierach. Aktualnie Toby może się pochwalić tym, że utwór „Zakochany w Śląsku” niejednokrotnie został okrzyknięty piosenką miesiąca w Radiu Silesia. Coraz częściej można też usłyszeć ten utwór w innych rozgłośniach radiowych, głównie tych regionalnych, poświęconych muzyce śląskiej.

Wokalista swój czas poświęca nie tyko na nagrywanie nowych przebojów. Rok 2017 przyniósł mu możliwość wystąpienia na kilku koncertach u boku niezwykłej Teresy Werner. Ogromnym sukcesem dla młodego muzyka jest również możliwość wystąpienia w roli prezentera oraz organizatora podczas wielkiej gali: "Piosenka nie zna granic - Największe Gwiazdy Szlagierów", która ma miejsce w Kędzierzynie Koźlu. Jest to prestiżowa, coroczna gala, która ściąga do tego niewielkiego miasta ponad trzy tysięczną publiczność. Ranga imprezy jest naprawdę ogromna, czego dowodem może być fakt, iż będzie rejestrowana przez niemiecką szlagierową telewizję ''GoldStar TV''. Toby jest jej częstym gościem, ponieważ prowadzi jeden z programów przez nią emitowanych: ''Szlagierową Biesiadę'', w którym prezentuje aktualne hity z Niemiec.

Toby w niedalekich planach ma również rozpoczęcie swojej trasy koncertowej. Marzy, by odwiedzić całą Polskę, a przynajmniej spotkać się ze swoimi najwierniejszymi słuchaczami z całego Śląska.

Piosenkarz jest zdania, że należy pielęgnować i przede wszystkim promować śląskie szlagiery. Dlaczego? Jak sam mówi: „Ponieważ wciąż jest za mało śląskich szlagierów. Nie rozumiem również, dlaczego artyści tu w regionie Śląskim śpiewają głównie tylko znane już piosenki, przede wszystkim niemieckich artystów. Śląsk to piękny i odnoszący sukces region, z którego powinno się być dumnym – opłaca się śpiewać o tym pięknym kawałku ziemi. Odwagi!”.

Były piłkarz młodzieżówki Bayernu Monachium deklaruje, że najlepiej czuje się na festynach. Nikt tak nie rozkręci imprezy jak doświadczony bywalec Oktoberfestu Toby z Monachium. Ci z was, którzy mieli już styczność z artystą wiedzą doskonale, że obojętnie, czy na sali koncertowej, czy podczas festynu, wokalista z Monachium stale oczarowuje wszystkie pokolenia.

Toby z Monachium

Niedziela 8 listopada 18:00

Chorzów


śląskie

Koncert.

Toby z Monachium

Wtorek 10 listopada 19:00

Zdzieszowice


opolskie

Koncert.

Toby z Monachium

Środa 11 listopada 16:00

Bydgoszcz

Koncert-Kinoteatr Adria.

Toby z Monachium

Czwartek 12 listopada 19:00

Starogard Gdański

Koncert-Kino Sokół.

Toby z Monachium

Piątek 27 listopada 19:00

Kuźnia Raciborska


śląskie

Koncert-Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.

Toby z Monachium

Sobota 28 listopada 16:00

Czerwionka-Leszczyny


śląskie

Koncert-CKE.

Toby z Monachium

Niedziela 29 listopada 16:00

Nowy Bytom


Ruda Śląska

Koncert.
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
bernard [25.05.2020]
Znakomity organizator koncertów muzycznych.Gratuluję
Maria Bulla (Majka) [23.02.2019]
Witom wos serdecznie i piekno muzyczka puszczocie ktöro dziennie sluchom az tancowac sie chce.Pozdrawiam wszystkich prezenteröw????????Maria z Remscheid( Westfalia)????????